Yamaha XT 660 R (2006)

Vlastník 0x1d2
Vloženo 17.4.2014
Aktualizováno 17.4.2014

Je doma.! Krásná, jako nová a hlavně modrá.!

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice) - Super motobazar, jednání naprostá špička, všemdoporučuji.!

Yamaha XT 660 X: chci víc jezdit pole louky, a na tohle si zatáček užiju tak habaděěějj

První dojmy - Jsem nadšenej, motor šlape jak správnej jednobuch... Mam z toho prostě super pocit a doufám že mi to vydrží.! má najeto 2800 km takže skoro funglovka.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtěj cestovat a občas to vzit po poli, který vede vedle hlavní cesty

Doplňky na motorce - Kryt pod motorem orig. yamaha.

Když jsem se v 18 rozhodoval kerá bude daší, měl jsem dva kandidáty.. tou první bylo BMW F 650 gs Dakar, a druhou XT 660 R... zvolil jsem Bawriše.. tenkrát to byla strašná chyba... motorku jsem koupil v zuboženym stavu. Bohužel osleplej tim že budu mit Dakara. Pak jsem ji dal dokupy a nakonec stejně prodal, protože jsem chtěl auto... trvalo dvouleté pusté období, kdy mi to tak chybělo.!! a teď jsem zase šťastnej a neskutečně natešenej na motosezonu.! Vlastně by se dalo řict návrat krále.. po malym XT-ečku tu je jeho větší sourozenec :))

FORM
FORM napsal 07.05.14 v 16:08

Se divím, že jsi vydržel tak dlouho Parádní stroj, ať jezdí

0x1d2
0x1d2 napsal 26.04.14 v 15:43

cekam az posle papiry... pak bude chtit i moje motorka na vylet.. takze dame trip..??? :)))

Zar
Zar napsal 22.04.14 v 20:33

Že to ,ale trvalo !!! Paradní ! Tak se tu koukej zastavit !

fox-mx-rider
fox-mx-rider napsal 19.04.14 v 22:45

Super stroj!

VojtasTTR
VojtasTTR napsal 19.04.14 v 14:18

Gratuluji... jak to vypadá s drapákama?