Yamaha XV 1600 WildStar (1999)

Vlastník branko69
Vloženo 11.3.2014
Aktualizováno 12.3.2014

Opet - velka touha! Kamarad mel HD a protoze v te dobe stal HD majlant, snazil jsem se ho nejak dohnat. Cim jinym nez japoncem, ktery vypadal tak trochu jako Fat Boy

První dojmy - Mazec. Vracim se k Yamaha a zjistuji, ze vse opet funguje jak ma. Byt je tezka, velka, proste macek, je hned po zarazeni jednicky a zvednuti nohou ze zeme lehka a dobre ovladatelna. Ani nevite, ze ma cca 340 kg, jede jak po masle, razeni, brzdy, proste vse.

Motorku bych doporučil pro - Zkuseneho chlapce, ktery uz vi co chce.

Doplňky na motorce - Zakladni - brasny.

Chtel jsem opet silnejsi chopper nez 1400 ... a co tenkrat bylo dostupne, krom HD, byla tato "obřině" (na tu dobu jeste krom Hondy). A bylo to jasne, opet velka laska, listovani v katalogu, studium detailu, doplnku, atd., atd. No nez jsem ji koupil, znal jsem opet kazdy jeji detail. Taky mi vydrzela nejdele. Jiz jsem ji neslechtil mraky doplnku, koupil jsem jen ty nejzakladnejsi a nejpraktictejsi veci i na delsi streky, aby bylo co kam dat a mit dostatek mista.
Jizda naprosto pohodova, i ve dvou mela poradny zatah, hold kroutak je kroutak, a i plne nalozena jela jak dabel. Vse fungovalo perfektne, zadny problem za celych 13 let. Ten vek, co? Mate nekto masinu tak dlouho?

Tykva.bukva.tyr
Tykva.bukva.tyr napsal 30.11.15 v 12:14 10b.

Čauvec, zbyl mi z Wildy laděný výfuk, kožený pás na nádrž a celkem pěkné blinkry (neorigo). Kdyby jsi měl zájem, tak se ozvy. Kuba 773499199

Boža
Boža napsal 14.03.14 v 20:30 10b.

Skvělý stroj za 10 bodů

branko69
branko69 napsal 13.03.14 v 22:34

... jo, ja ho vylepšil vlastnim "ladenim" - vzal jsem vrtačku + ten nejvetsi vrtak co jsem nasel a udela par dil kolem dokola na posledni, vnejsi prepazce kolem samotne uzsi trubky vyfuku. A je fakt, zvuk byl nadherny.
Kdyz jsem vyjizdel u jednosmerky, ulice od domova a zabral za plyn, nejblizsim autum, co meli alarm se aktivovali a hucela houkanim cela ulice. Byla to legrace

Vycho
Vycho napsal 12.03.14 v 17:25 10b.

Náááádhera To už je řádné dělo Už slyším ten nádherný zvuk,co to musí mít ..