Yamaha YZF-R1 (2004)

Vlastník zelda64
Vloženo 15.2.2014
Aktualizováno 19.4.2021

Vloženo: 03.12.2014, Uskutečněno: 24.08.2014, Zhlédnuto: 8x

Po sobotní vyjížďce byl v garáži cítit benzín. Neustálím čicháním a prohlížením míst pod nádrží sem nic nevykoumal, proto jsem sundal nádrž a hele, izolace pod nádrží z části nacucaná benzínem a kolem čerpadla decentně vlhko , Demontoval jsem čerpadlo a bylo poškozené těsnění mezi čerpadlem a nádrží. Provedl jsem dočasnou opravu silikonem na motory (kvalitním), abych mohl v neděli na projížďku. Samozřejmě jsem to tak fušersky nemohl nechat a objednal jsem nové těsnění, které jsem samozřejmě co nejdřív vyměnil!!

• Zimní údržba 2014/2015

Tak sem se místo dlouhých zimních odpoledních a večerních nudných chvílích dal do velké údržby motorky aby byla řádně připravená na sezonu. (y) Jednou z prvních věcí po demontování kompletní kapotáže sem se d

Vloženo: 18.05.2015
    Uskutečněno: 01.12.2014
  • Brzdy

Jednu sobotu jsme se takhle dali do čištění motorky, přítelkyně pomáhala :-D . Vyčistili jsme zubařským háčkem chladič, zubním kartáčkem, jarovou vodou a čističem brzd jsme vyčistil brzdové třmeny a při té příležitosti j

Vloženo: 10.08.2014
    Uskutečněno: 26.07.2014
  • Leštění svodů

Jednoho dne jsem neměl co na práci tak sem si vyleštil svody :-DD Dlouho to teda nevydrželo, po několika kilometrech už se tak neleskly :-|

Vloženo: 03.12.2014
    Uskutečněno: 19.06.2014