Aprilia ETV 1000 Caponord (2003)

Vlastník petrkoh
Vloženo 3.2.2014
Aktualizováno 3.2.2014

Úžasná motorka,výborné svezení i jízdní vlastnosti.

První dojmy - Hned při prvním nasednutí mi skvěle sedla do ruky a věděl jsem,že je to to pravé ořechové.Výborně se na ní sedí,parádní jizdní vlastnosti a dostatek výkonu.

Motorku bych doporučil pro - výborná motorka pro vysoké řídiče.

Doplňky na motorce - tři kufry, padáky, navigace, zvýšená řídítka, denní svícení,vyhřívané hefty. Něco dalšího ještě bude určitě následovat.

Koupě byla náhodná a moc díky za ní.Mam jí od lonského leta.ješte jsme s kamarádem stihli absolvovat cestu na ukrajinu.jelo se krasně!doufám,že letos něco zase podniknem.
Brzdy předek dva kotouče,vzadu jeden,takze dobré a hlavně fungujou jak maj a učinost je skvělá! .
Podvozek, motorka se řídí s velikou lehkostí a přestože je vaha 250kilo, cestovní 2lidi + bagáž , tak při jízdě se jede vážně s neuvěřitelnou lehkostí a maximální ovladatelností. Pocit z jízdy je takový, že bych nejradši jel a jel a nejradši neslejzal.
Další velký plus boční kufry, v designu moto a top case, takže na zavazadla a bagáž místa haba kuk. Za jízdy skoro nefouká protože jsem schovaný za dokonale řešeným plexi a na plexi montuji přídavný plexi , pro maximální učinost proti větru. Další super věc jsou vyhřejvané hefty, které se při chladném počasí nezapřou i aerodynamika motorky žene teplo od motoru na osádku stroje.

sommer
sommer napsal 03.03.14 v 22:56

Co takhle nějaké foto?at ti ji můžem zkririzovat