Honda NC 700X (2012)

Vlastník gondos
Vloženo 25.1.2014
Aktualizováno 25.1.2014

Parádní nízkonákladový stroj, který to umí pořádně rozjet.

První dojmy - Když jsem sedl na tuto motorku poprvé, byl jsem ohromen, víc jak půl roku jsem totiž na motorce neseděl a předtím jsem měl pouze 125...první jízda byla naprosto úžasná, rychlost, nízka spotřeba, zvuk,...skvělý pocit

Doplňky na motorce - zadní blatník

V 18 jsem se rozhodl, že prodám svou 125 a koupím si něco silnějšího, neměl jsem však možnost si moc vymýšlet, protože nebylo dostatek financí, tak jsem se začal poohlížet po levnějších motorkách a také po zahraničním trhu, nakonec jsem si vybral NC700XA z Německa, které mělo nejlepší poměr cena/výkon, zezačátku jsem se bál, jestli tam nebude někde zakopaný pes, ale vše naštěstí vyšlo naprosto v pohodě (hlavně díky asistence mého otce, kterému chci poděkovat)

Motor je naprosto parádní, už to není vysač jako 125, ale má to dokonce i zvuk. Jezdí rychle, zabírá od nejnižších otáček, spotřeba je suprová, posezení velmi dobré, jako velkou výhodu vidím i úložný prostor, který je místo nádrže a hned našel své uplatnění nejen jako náhrada za batoh a úložný prostor pro přilbu, ale také jako nákupní taška.

Motorka má velmi nízko těžiště, a proto sedí na cestě jak přibitá a dá se velmi dobře ovládat.

Brzdy jsou z mého pohledu skvělé, oproti tomu na co jsem byl zvyklý u předchozího stroje, spolujezdec má také pohodlnější sedlo a celkově je motorka velmi praktická...zatím, po roce provozu, se naštěstí nenaskytla žádná porucha, všechno v maximálním pořádku. Už máme spolu najeto před 8 tisíc kilometrů a já doufám, že minimálně další dvojnásobek spolu v tomto roce zvládneme.

Tuto motorku určitě můžu doporučit nejen začátečníkům, ale hlavně těm, kteří touží po pohodové fajné jízdě.

wsbk
wsbk napsal 30.12.15 v 11:07 10b.

Blacknin
Blacknin napsal 26.06.14 v 23:52 10b.

Všechny podlitry jsou mrtky pro holky a pro Hujdy to platí obzvláště.

Dráťa
Dráťa napsal 06.02.14 v 21:47

Mladická nerozvážnost...

Davidius
Davidius napsal 03.02.14 v 13:57

Vítám tě mezi náma snad budeš spokojenej jako já

zack
zack napsal 01.02.14 v 10:27 10b.

Super stroj..uvažuji o něm taky..za ty prachy..Jen jí chci hned z výroby osadit kufry, jak horními, tak bočními..i když orig.vyjdou pěkně draho..
Užívej ve zdraví a milion km v pohodě..