Yamaha XV 1100 Virago (1997)

Vlastník Lubas-chrom
Vloženo 10.1.2014
Aktualizováno 11.1.2014

Yamaha Virago je ideální motorka nejen pro začátečníky. Je leká, krátká a dobře ovladatelná.

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice) - Prodejci jsou ochotí. Rádi poradí a jsou to zkuseni motorkáři.

První dojmy - Muj první dojem byl dobrý. Motorka dobře sedí do ruky. Motoricky je jedenactka dostačující. Co se týká brzd, tak nemam žádnou pripomínku. dva kotouče v předu to zvládají bez nejmenších problému.

Motorku bych doporučil pro - Myslím že je vhodná pro každýho, kdo si chce užít pohodovou jízdu bez dřiny v zatáčkách.

Doplňky na motorce - Přední rolka, zadní brašny a laděné výfuky.

Tuhletu motorku jsem měl rád už jako kluk. nejezdil jsem, ale když jsem ji někde viděl, tak se mi moc libila. Virago jsem si pořídil loni v květnu. Zatim jsem najezdil 3.500km. Jsou to vlastně moje první kylometry. Jsem začátečník, ale podle mého názoru je tahle motorka super. Jen by mohla být o troch větší. Mam 186cm. jinak podvozek je slušnej. Motorka je dobře čitelná a snadno se ovládá. I zadní brzda která je bubnová, dokaže motorku bez problému zastavit. Na mokru jde až do smyku. Přední nemá cenu komentovat. Dva kotouče jsou dva kotouče. Motor je paráda!!! Mám laděné výfuky SilverTeil, takže zvouček je balada. Jedina vada asi bude ta, že thle motorka není na dlouhé cesty. Jinak o víkendu se projet po Sumavě je nádhera. I spolujezdec má na kraších trasách slušné pohodlí. Další zkušenosti zatím nemám. Tak už se těšim na jaro, až začnu nějaké ty zkušenosti zase získávat.

bortl
bortl napsal 05.05.16 v 19:13 10b.

Pěkný stroj

Raging.bull
Raging.bull napsal 17.01.14 v 21:16 10b.

Dobrá volba . Ty výfuky jí sluší . Tak ať dobře složí

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 17.01.14 v 11:00 10b.

Pěkná Virážka. Tak vždy kolama dolů a pohodu.

ušakov
ušakov napsal 16.01.14 v 23:28