Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník Colin2001
Vloženo 27.12.2013
Aktualizováno 27.12.2013

Okruhovka která z Ameriky přes pár uživatelů slouží teď mě :)

Motorka koupena od Nejt (Praha 9-Prosek) - S Nejtem jsme se dobře dohodnuli a i když se objevili potíže s vadou, na kterou K6 hodně trpěli - prasknutý rám , tak se ke všemu chlapsky postavil a ve finále dostál všeho, co slíbil, takže vše OK

První dojmy - Skvělý stroj, ne nadarmo se říká o K6 že je to jedna z nejlepších GSX-R co do okruhu se týče... Všechno funguje jak má, motorka má spoustu úprav, takže nedokážu zhodnotit sériovku, ale s tou svou mám jen samé dobré zkušenosti, nemůžu si vesměs na nic stěžovat

Myslím že nelze hodnotit sériovou K6, jelikož ta moje doma moje je celkem dost upravená, od komplet Ohlins tlumení vpředu/vzadu přes brzdy (radiální pumpa Brembo + pancířky) dále quickshiffter v kombinaci s powercommanderem a k tomu všemu je na motorce komplet americká Yoshimura systém. Samozřejmně je v laminátech a tím se od sériovky liší hodně váhou, výkonem, průběhem, brzdama i gripem a celkově jizdníma vlastnostma. Nicméně mohu říct, že tak jak to je, to sedne jak hrnec na zadek a oproti K4, kterou jsem měl předtím je motorka skvělá, mnohem více obratnější a má lepší průběh motoru (na okruhu se mi stávalo u K4 že na cca 8.500ot měla velkej výkonovej kopanec a v náklonu to občas zahráblo, což dost rozhodí) ... na silnici je úžasná, ale na okruhu je teprva jako ryba ve vodě. Ve srovnání s K4 mnohem užší

justyn
justyn napsal 27.12.13 v 17:44 10b.

Super stroj a dobrý sportovní nářadí Preju moc sportovních výsledků .A máš to za 10b