Stav tacho:22517km
najeto 3321km
1.7Pb-Slavonice-Mariazel:396km
2.7Mariazel-Bruck-Waiz-Varaždin-Daruvar:420km
3.7Daruvar-hranice Bosny-Banja Luka-Jajce-Jablanica-Konjič:429km
4.7Borecké Jezero-Sarajevo-Foča-hranice Hum/šotolina/-Pivská přehrada-Plužine-Kolašín-363km
5.7-Durmitor
7.7-Kolašín-Podgorica-Cetinje-Něgreš-130km
8.7Lovčen-Boka Kotorská/přívoz/-Dubrovník-Makarská-270km
10.7Makarská-Livno-Banja Luka-Ključ-Prijedor-280km
11.7Prijedor-Virovitica-Balaton-Buk-407km
12.7Buk-Bratislava-Brno_Praha-Pb-540km
Bylo to dlouhé,40st.vedra tomu moc nepřidala,parta byla výborná jelo nás 8motorek/9lidí/spaní jsme vždy zabukovali den předem přes booking,2dni jsem odpočívala,z toho jeden den jeli SH20 což byla sebevražda,protože tam byl na části navezený makadam místo uježděné šotoliny a měli toho všichni plné kecky.Dalším odpočinkem byla Makarská,kdy jsme se i koupali a chodili na vyhlášenou loď s rybími specialitkami.Silnice byly všude suprové,krom přechodu u HUM,kde jsem se modlila,ať už tu šotolinu mezi bagrama mám za sebou a Maďarska,kde je to jak tankodrom samá boule a vyjeté koleje.2xnás stavěli policajti a to v Rakousku,poprvé kontrola gum a výfuků a podruhé jsem jim před čumákem přejela dvojitou čáru při otáčení/blbě jsme odbočili a kamarád to stihl a já ne/,tak na mě šprechtili a já dělala blbou blondýnu,že nerozumím a že jsem se ztratila,tak mi vrátili papíry a ať jedu.
-
Mariazel
-
naše parta
-
na hranicích
-
Jajce
-
-
-
Konjič
-
-
hranice Bosny
-
Pivská přehrada
-
-
Durmitor
-
Boka Kotorská
-
-
Balaton
-