Harley Davidson FLSTCI Heritage Softail Classic (2003)

Vlastník Rybkyn
Vloženo 2.12.2013
Aktualizováno 6.3.2024

Palubovka

Vloženo: 19.04.2022, Uskutečněno: 19.04.2022, Stav tachometru: 80000 km, Zhlédnuto: 28x

V nedávné minulosti jsem se pokusil o výrobu jakési "palubní desky" na této své Heritečce. Důvod potřeby instalace tohoto doplňku byla snaha dostat kontrolky blinkrů víc do zorného pole, ale hlavně 12V zásůvku pro nabíjení mobilu s navigací dostat někam na řídítka. Vrozená lakota mi nedovolila koupit žádnou předraženou, stylovou, chromovanou a tak jsem tyto dvě potřeby spojil a vymyslel jakýsi štítek, kde se obyčejná "automobilová" zásůvka i kontrolky vešly. Všechno bylo cajk, když bylo nasazené plexy, ale při jízdě bez něj byly vidět kabely a celý štítek se větrem klepal.
Jal jsem se tedy vyrobit něco, co by tyto problémy vyřešilo. Výsledek jsem dokonce prezentoval i na těchto stránkách včetně pár foto, ale za pár dní jsem příspěvek smazal, neb to byl výrobek sice technicky dostačující, ale esteticky bléé.
Teď tedy došlo na "beta verzi", která opět technicky vyhovuje, ale esteticky je na tom myslím o dost líp než ona verze "alfa".

Guga (72) napsal 19.04.2022 v 10:58

Krásná práce