Honda CB 1300 (2004)

Vlastník ufafil
Vloženo 30.11.2013
Aktualizováno 26.5.2016

Vloženo: 10.05.2015, Uskutečněno: 10.05.2015, Stav tachometru: 52875 km, Zhlédnuto: 15x

Protoze nas podle predpovedi cekal destivy vikend, rozhodli jsme se pro nejaky blizky cil. Los padl na hrad Svojanov, ktery vznikl na ochranu kupecke stezky Litomysl - Brno a dale byl Karlem IV. oznacen za jeden z nejdulezitejsich jedenacti hradu.
Co k nemu vic rict. Je to mensi, ale velice pekny hrad a navic byl tentokrat obohacen bohatym programem.
Krom toho, ze sem mel trochu strach z pocasi, tak se potreboval vyzkouset, jestli jeste blbne motorka (sem tam se mi rozla kontrolka HISS+FI, motorka cukla, kontrolky zhasly a jelo se dal. Nicmene sem rozhozene sedlo, zkontroloval kontakty a ted uz to nedela, takze asi spatne vracena baterie po zimnim odpojeni).
Motorka ma nove olej, brzdovku, kapalinu v chladicu a s Vervem od Benziny maze jak prokopnuta, takze vylet se vydaril. Pokud pojedete od Letovic na na Kretin, tak jenom upozornuju, ze za Kretinem je silnice spatna. Vede sice krasnym udolim, ale je potreba se dost divat na cestu, coz pozitek ponekud deklasuje.
Na obed jsme se stavili v penzionu Otakar v Policce. Vari tam vyborne. A protoze kdo nejezdi v desti jako by nebyl, u Boskovic sme samozrejme zmokli :)

JiriD (0) napsal 10.05.2015 v 08:10

vozíš si soukromej mráček i tento rok, co?

• Zima

A pro tenhle rok je konec, takze dobrou noc.

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.11.2015
    Uskutečněno: 07.11.2015
  • Do Hajan :)

Vcera jsem se rozhodli vyuzit pekneho pocasi a vyrazit na projizdku do Menina a Hajan. Cesta pekna a motorka maze do omezovace i ve dvou :)

Vloženo: 28.09.2015
    Uskutečněno: 28.09.2015
  • jarni udrzba

Tak sezona zahajena vyjezdem do Janova na jarni udrzbu. Btw poprave vyzkousena C3 a opravdu to stoji za to.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.03.2015