Harley Davidson XL 1200R Roadster (2005)

Vlastník To-ma-s
Vloženo 3.8.2007
Aktualizováno 7.11.2017

V roce 2007 jsem si pořídil tohoto Sportíka, byl to dovoz z USA, takže záruka kvality:)) . Je to starý dobrý karburátor, takže po nastartování to vypadá, že motor chce opustit rám:)) , vibrace jsou tak brutální, že to zaujme každého motorkáře.

Motorka koupena od Made in USA

První dojmy - Jiné značky motorek jsou třeba dokonalejší, pokaždé nastartují, jezdí jako hodinky a jsou tak rychlý, že to až děsí, jsou to prostě zázraky techniky. Harley je podle mě pravý symbol lidské pomíjivosti a odvahy, měl by být ctěn a uctíván ne pro svou funkčnost a dokonalost, ale coby strašlivý, americký, přímý, dupající a drkotající zástupce skutečného života a vlastní lidské nedokonalosti.

HD jsem si vybral, protože to byl můj sem od dob Terminátora:). Postupem času mě pohltila i historie této značky. A vše co dělá z této značky legendu. Harley je prostě motorka zredukovaná po technické stránce na samou podstatu. Každýmu kdo na HD jezdí je jasný, jak takový stroj funguje a může to vnímat všemi smysly. Kdo na HD někdy jel, může potvrdit, že člověk s každým úderem pístu cítí, jak stroj žije. Jízda na HD stimuluje současně sluch, zrak i hmat. :) .

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 21.01.16 v 20:33 10b.

Nádherný!

harly27
harly27 napsal 05.05.13 v 10:03 10b.

krasavec

johniekiller
johniekiller napsal 23.04.12 v 09:44

Máš to pěkný, Tome. Až mě začne brát revma, taky si to pořídim... Každopádně 10b.

wario
wario napsal 04.03.09 v 20:17

moc pěknej haryk

Jooky
Jooky napsal 31.01.09 v 21:59

Toho sis taky dotáhl na renovaci?