Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník michal8854
Vloženo 11.11.2013
Aktualizováno 10.7.2014

Jako každý malý kluk si chceme splnit svůj sen a tak se taky stalo a byla zakoupena díky portálu motorkari.cz

První dojmy - Spolehlivost, zrychlení a nízká spotřeba

Motorku bych doporučil pro - Ideální partnerka umí rozproudit krev, ale uklidnit. Pokud bych doporučil, tak asi každému, kdo chce se svést, ale i někdy si trochu zablbnout.

Zatím v sedle této krasavice mám najeto jen po málu, takže nemohu nějak obsáhle posuzovat její jízdní parametry (nerad bych urazil), ale mé prvotní dojmy jsou nad očekávání perfektní . Její akcelerace je pro běžného člověka naprosto a zcela uspokojivá. Usuzuji na základě předchozích zkušenosti s motorkami Suzuki GS 500 E a BMW GS 500. Jinak zatím nemám možnost moc porovnat motorku s ostatními. Ohledně technických parametrů. Řazení je skoro, až intuitivní záležitostí spíše než nutností. Motor si řekne sám, kdy je to nejvíce potřeba. Ohledně brzd, tak bych přirovnal jako rozběhnout se proti zdi a narazit do ní. Neuvěřitelné !!! Odpružení je sice trochu tvrdší, ale při sportovním charakteru lze očekávat jejich tuhost a spotřeba do 5l /100km je poměrně přijatelná.

Co já a jízda na motorce?
Jízdní vlastnosti jsou ideální pro začátečníka. Perfektní předvídavost a nijak nepřekvapí, až na ostré brzdy. Moje první kilometry byli zcela emoční při pocitu vysokého výkonu, kterým motorka disponuje a i s tovární výfukem umí akutstika rozpoutat pěkné peklo pokud se ručička otáčkoměru dotkne 6000 ot/min, tak nastává to pěkné mrazení.

A to je vše co bych do této sekce uvedl. Zatím najeto v sezóně 2013/ 14 celkem 1.500km

Redbois
Redbois napsal 26.03.14 v 19:36

Fazik je Motka na pohodu a je na ní spoleh ať ti dobře a dlouho slouží

winks
winks napsal 27.02.14 v 21:54

Taky krásný kousek Skoro jako ta moje Takže hodně bezpečných Km
A jk jinak než za 10.b

ulort
ulort napsal 27.02.14 v 21:29 10b.

dobrá volba mašiny,pěkná barva,snad brzy vyjedem,když to máme od sebe pár set metrů :)

Grenz
Grenz napsal 17.01.14 v 19:19 10b.