Kymco Xciting 500 (2007)

Vlastník mulah
Vloženo 24.9.2013
Aktualizováno 29.1.2023

Velký, pohodlný a pro mě líbivý skůtr s dostatečnou silou pro cestování ve 2 a s velkou bagáží.

První dojmy - No jako první jízdu jsem s ním dal hned 200km když jsem ho koupil a cesta byla úplně super. Za začátku jsem se sice trochu pral s velikostí (byl jsem zvyklej na menší a lehčí stroj) ale po nějakých 10km jsme si sedli a cestu domu jsem si vyloženě užíval.

Motorku bych doporučil pro - Každýmu kdo se při cestování kochá, protože to není žádný závodník

Zpočátku jsem vybíral mezi Malaguti Madison a Burgošem,ale pak Malaguti krachlo a Burgoš byl mimo moje finanční možnosti tak padla volba na XC ve stříkačce.
XCčko už mám 5 měsíců, najezdil jsem přes 5000km, jednou mě pitomec sestřelil na kruháči a jednou mi to nabourali na parkovišti.
Stroj je to spolehlivý, akorát jednou mi nenastartoval, ale to je nemoc XCček. Spotřeba se mi pohybuje do 4l a to převážně jezdím ve 2. Jediný co mě momentálně trápí je spotřeba oleje 0.2l na 1000km. Ale trošku mi cvakají ventily, tak s tím půjdu do servisu a tam se mi na to podívají.

mokomido
mokomido napsal 08.03.16 v 20:59 10b.

Wow pěkný kousek

Rosi45
Rosi45 napsal 18.11.13 v 17:17 10b.

hezkýýýý za mě deset

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 24.09.13 v 21:05 10b.

supr maxík gratulejšn