Suzuki RF 900 (1996)

Vlastník Bart1101
Vloženo 29.8.2013
Aktualizováno 8.7.2014

Vloženo: 01.09.2013, Uskutečněno: 01.09.2013, Zhlédnuto: 14x

Co mohu napsat o téhle postarší dámě ? Snad,jen,kdyby žila.vypadala by určitě jako Angelina
Můj prvotní pocit,když slezete z Kawasaki ER5,jakožto naháče na tuto motorku,připadnete si ,že sedíte na hodně tlustém kole bez řídítek.Najednou ruce nemáte jak bylo zvykem roztažené,ale skoro před sebou .říkám si ty vole tohle nemůžeš dát,ty spadneš...Přichází rozjezd ,panika,jednička ,pomalu mi srdce vyskakuje z kombošky,dvojka ,mám tam kilo,trojka padá už sama ,jako dítě co se učí chodit ,mám tam už 150km/h ,čtverku sázím jen pro pocit,že není možné na trojku jet takto rychle.Krásně si brumlá a chce abych tahal za plyn nene víc si netroufám a pětka mě ani nenapadne.Do zatáček jsem zprvu šel ,tak divně,jako po pár pivech z pajzlu u nás na vesnici.najednou přichází pochopení stroje,že tuto kobylku sedlá nezkušený blázen a dovoluje i malinké chybičky.Týýýý vole to je jednoduché,řidítka vůbec netočím a motka zatáčí .Stačí mírný náklon a jde to samo ,pokouším se s plnými kalhotami přidávat v zatáčce plyn a najednou zjištuji,že je vše úplně jinak .Suzanda ,chce abych točil řídítky spíše do protisměru.Zvláštní,nechápu jak může tohle vůbec fungovat ? přestávám si lámat hlavu nepochopitelnýma věcma a soustředím se na otáčkoměr a mihotající se vozidla kolem sebe...Přichází rovinka,svou bestii už miluji a pokouším se tahat jí za vlasy.Překrásně kvílí a mám pocit že bych jí mohl dát maličko výprask .Tři ,čtyři ,plný knedlík áááá jedééém bomba 160,170,180, 190 a pořád táhne jako Huski sáňky tachometr ukazuje 210km/h a já kromě černého tunelu před očima,začínám pocitovat maličko strach a povoluji plynovou rukojet To je mazec co dokáže,miluji ji víc,než když jsem ji spatřil poprvé je úžasná,mazlivá,prostě milenka (jak říká má žena )do nepohody .původní majitel se o ni staral s láskou,ano má maličké šrámy,ale motor...motor ten jede.Nádhera.Myslím,že budeme dlooouuuuuho přátelé.Na zimu jí uděláme novej kabátek,aby se cítila dobře,jako má žena ,když přichází domů z kosmetického salonu,Plánuje se celolak a kompletní airbrush.Je to má práce,tak se mohu alespon vyřádit Zřejmě provedem,china efekt,nebo něco v tomto stylu.těším se
Každopádně pokud se někdo rozhodne provést radikální řez s výměnou mota za silnější ,at už silniční,nebo cestovku,dávejte na sebe pozor.!!! Ta síla je opravdu ohromná a pokud to nemáš v hlavě srovnáno,,neriskuj.! Já mohu říct,že se mám ještě hoooodně co učit a hlavně nesmím ztrácet zdravý respekt.Ano jsem zamilovaný protože tato milenka,není jako kdejaká prvnička ale pořádná rajda,co za to umí vzít.
Už ted se těším,až ji opět protáhnu komín

Bart1101 (3) napsal 24.09.2013 v 16:42

díky moc kluci

aifel202 (4) napsal 24.09.2013 v 16:24

Napsals to přesně jak to je

Woky (6) napsal 08.09.2013 v 11:19

Pěkný čtení, motorka dost přemněřuje takže když jsi mněl 210 tachometrovejch tak jsi tak na 180 Max .

istonbike (2) napsal 01.09.2013 v 23:01

Parádně napsáno

• Prodej

Tak si včera RF odvezl kamarád. Doufám,že bude spokojený stejně jako já a užijí si spolu pořádný porno :-DD Každopádně ,tohle Honza umí... (y) . Byla to skvělá motorka,zábavná,hooodně silná a krásná...Honzíku,kola na ze

Typ: Prodej
    Vloženo: 08.07.2014
    Uskutečněno: 06.07.2014
  • Víkendová vyjíždka na Šumavu

Sešlo se nás celkem sedum a krásně si to užili :-DD fantastické cesty plné zatáček,trošku poznání památek ,odpolední koupání :-DD :-DD prostě super (y)

Vloženo: 08.06.2014
    Uskutečněno: 08.06.2014
  • Malinká úprava vzhledu

Díky malinkým oděrkám na bocích Suzany,jsem udělal maličké úpravy vzhledu.Původní záměr byl lakování,bohužel vzhledem k tomu,že již odstín nelze přesně namíchat,volba padla na tuto variantu :-DD snad se bude líbit :-)

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.09.2013