Husqvarna SM 610 ie (2007)

Vlastník Loula
Vloženo 19.8.2013
Aktualizováno 8.9.2014

Huska SM610 i.e. 2007 najeto něco málo přes 16000km

Suzuki DR-Z400 SM: Po chvilce naučení bych stejně koupil HQ :-D

První dojmy - První dojem? rozhodně hmotnost, oproti Z750 mi přišla jako pírko, ikdyž je vyšší! stále se lépe ovládá.

Čau, tak tu máme pokračování v mých motorkách, za potřetí jsem si vybral Husqvarnu SM610 i.e čili vstřikování, už aby to mělo nějaký směr, karbec se mi zdá už fádní a hlavně mě nebaví zapínat kohoutek . Od předchozího majitele jsem koupil motorku celou zablitou od oleje (motor) a taky bylo vidět, že se o ni moc nestará, ujel jsem pár kilometrů teď o víkendu a dneska jsem ji dal do servisu (kontrola: nikasil, píst, ojnice, rozvoďák - přetěsnění: motoru -> vše co bude potřeba vyměnit, to se udělá, abych měl jistotu - výměna: oleje + filtru, chladící kapaliny) Raději do toho dám prachy těď, než řešit něco potom
Jinak jízdní vlastnosti famózní, lehounká, výkonná a uvidíme jak to bude se servisníma kontrolama

blackstyler
blackstyler napsal 25.08.13 v 13:33

Pěkná ale karbec je karbec můj názor. Ale jinak

Husqvarnám zdar

klouczek
klouczek napsal 22.08.13 v 19:34 10b.

moc pekna

Loula
Loula napsal 22.08.13 v 17:47

Víš co, ono stačí jen blbě těsnící víčko na štelování ventilů a je to hnedka PS: olej kape někde úplně zeshora a o toho je zajebanej celej motor , jinak díky moc a taktéž hodně kilometrů

_Jarek_...
_Jarek_... napsal 20.08.13 v 18:11

Najeto 15tis. a už přetěsnění motoru tyhle husqvarny rychle stárnou.. zlatý japonec ať slouží

Machy07
Machy07 napsal 19.08.13 v 21:51 10b.

Pěkný motárd