Aprilia RSV 1000 (2002)

Vlastník Dablicek200Mph
Vloženo 15.7.2013
Aktualizováno 7.10.2017

Vloženo: 12.09.2015, Uskutečněno: 05.09.2015, Stav tachometru: 30675 km, Zhlédnuto: 13x

Nastal čas na velký servis, hodně velký. Už si ho Milluna zasloužila, po věrném sloužení bez jediného problému.
Ale ještě před tím, jsem musel rovnat lešení, které se mi povedlo vytunit za pomocí jedné Madam v bíle plechovce. Díky tomuhle jejímu příspěvku, se musela vařit i přední maska. Děkuji.

Zpátky k servisu: Milluna dostala kompletní péči na motoru, ventilové vůle, vstřiky, kompletní seřízení. Kontrola rozvodů, vaček a šál. Novou spojku a ložisko řízení. Spojku jsem chtěl udělat sám, ale když už byla v dobrých rukou, nechal jsem ji rovnou sfouknout. Komplet repas vidlí a rovnání spodních brejlí - tohle byl největší zásek - 1,5 měsíce. Čerstvá chladící a brzdová kapalina. A již zmíněná maska. Olej přijde na řadu až za 1500 Km.
Taky mám důvod k radosti, ale to asi každý, kdo se dozví, že má mášu v perfektním mechanickém stavu.
Bylo mi totiž mechošem řečeno, že ještě neviděl RSVčko s motorem a elektrikou v lepším stavu. Ani minimální náznak opotřebení, komprese perfektní a najeté kilometry nejsou daleko od pravdy. To určitě potěší.
Takže jediný, co momentálně hapruje je kosmetika. Hlavně po mých občasných příspěvcích.

• Sbohem broučku

Tak, paráda. Ráno konečně přezuto na čerstvý Racetecy RR a hurá do Brna na večerní. (y) Bereme dvě jízdy v šest a sedm. Všechno šlape jak hodinky, první jízda celkem paráda, podaří se nám tam poslat slušných 11 kol a

Typ: Reportáž
    Vloženo: 24.08.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017
  • Bouře v akci

Stromy se lámaly a krajem se rozléhalo úkrutné hřmění...

Vloženo: 08.07.2017
    Uskutečněno: 06.07.2017
  • Zimní dovolená po čtvrté

Nemá cenu dál čekat na prosluněné dny. Zima je tady. Amy dostane k Ježíškovy asi nejvíc dárku, ze všech členů rodiny. :-) Zbývá mi totiž ještě jedna sezóna a budu muset splnit slib, co jsem jí před dvěma roky dal. R

Typ: Dovolená
    Vloženo: 31.10.2016