Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník Artaj
Vloženo 4.7.2013
Aktualizováno 4.7.2013

Po pár ujetých km, jako by byla šitá na míru.

První dojmy - Po deviti letech na Virágu 535, a ujetých přes 40 tis. km byla změna na Fazera 600 FZS úžasná. Fazer hned dobře padl do rukou, a člověk si jen zvykal na vyšší posed oproti chopperu.

Motorku bych doporučil pro - Motorku by jsem doporučil někomu kdo na něčem už trochu jezdil, začátečníka by mohla trochu překvapit.

Doplňky na motorce - Pouze malé padáky, které nehyzdí motorku, originální výfuk není moc slyšet, je to jako vysavač

Potřeboval jsem něco na delší trasy, s chopperem jet do Itálie po dálnicích byl opravdu opruz.
Když jsem koupil Fazera překvapivě mě po prvních kilometrech hned padl do ruky, je velmi dobře ovladatelný, a konečně motorka co super brzdí.
Motor jde krásně od spoda, a přes 6-7 tis. otáček má užasný nástup, který mě ze začátku opravdu překvapoval, ale po ujetí cca. 5000 km, jsem si už zvykl, a tento nástup motoru s chutí využívám.
Další plus je spotřeba, při sportovní jízdě jsem se nedostal přes 5l/100km, a při couračce po okrskách lehce přes 4L/100km.
Co se týká úložných prostorů po sedadlem , tak to taky celkem jde, nacpu tam lékárničku, velkej sprej na řetěz, antipich, originální, ale i moje nářadí, a hadr
Dokoupil jsem jen nosič, plotnu, a kufr, sice se mě kufr moc nelíbí, je to ale praktický, a už jsem si zvykl, i při naloženém kufru 45 L. + stan , se motorka chová skoro stejně.
Tak, že závěrem zatím absolutní spokojenost.

Jáárda
Jáárda napsal 07.07.13 v 12:27

konečně motorka Jiřino Dobře ty !!!

Strugi
Strugi napsal 04.07.13 v 20:23

Super, stroj, taky jsem ho sedlal.. Jen se tento model dělal jen do r.2001.. Asi je to nějaký přechodový Výkon+spotřeba=hlavní pozitivum... Přeju hodně ophodových km..!