Kawasaki ER 5 (1997)

Vlastník Bart1101
Vloženo 4.6.2013
Aktualizováno 28.8.2013

Vloženo: 04.08.2013, Uskutečněno: 04.08.2013, Zhlédnuto: 5x

Takže proběhla úprava Kawky ,Namontoval jsem nová širší řidítka,gripy,stavitelné páčky,zrcátka kosso .Motorka se ted díky řidítkům lépe vodí.Jako novic,ve světě motorkářů,jsem po úpravách dostal více odvahy. Vše se ted chová úplně jinak.Prostě nové moto . Kawku jsem osadil novými pneu Dunlop(sedí jako přibité) .A nyní si hraju se vzhledem.Vždy jsem se chtěl maličko odlišit,tak snad se mi to daří ,ještě osadit výfuk Gianeli a bude hotovo

Bart1101 (3) napsal 04.08.2013 v 23:45

Ahoj strejdo,díky za pochvalu.Zrcátka jsou z Moto Machos .Jsou sice měkčí,třepou se ,ale zvyknul jsem si vypadají fakt líp.Dostaneš v balení i redukce.A hefty dělají v různých kombinacích.Tady na bazaru toho najdeš mraky

StrejdaMortymer (2) napsal 04.08.2013 v 22:53

Podobný zrcátka scháním, kdepak si je kupoval? Musel si k nim brát nějakou redukci nebo byly přímo na závit? jinak chválím pěkná práce. Jinak nevíš jestli se dělaji podobny hefty co máš ty akorat v kombinaci stříbro černá? :)

• Prodej

Tak jsem Kawka prodal (y) doufám,že bude nový majitel spokojený a snad mu vydrží ještě hoooodně dlouho :-DD Moc mě naučila,oplatil jsem jí to vymazlením :-DD Skvělá motorka.Ted jdu do cestovní Suzuki RF 900 R a moc

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.08.2013
    Uskutečněno: 28.08.2013
  • Finále :-)

A je hotovo :-D

Vloženo: 06.08.2013
    Uskutečněno: 06.08.2013
  • leštění

Tak jsem dnes vyleštil hliníkové kryty chladiče. :-DD řekl bych že vcelku úspěšně :-D

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.06.2013