Honda CB 600S Hornet (2000)

Vlastník Jíňa.
Vloženo 1.6.2013
Aktualizováno 20.11.2016

Neplánované Chorvatsko na dvě noci.

Vloženo: 29.09.2014, Uskutečněno: 14.08.2014, Zhlédnuto: 5x

Už dlouho jsme s kamarádem plánovali nějaký delší výlet. Slovo dalo slovo, pobalili jsme pár věcí a vyrazili směr Rakousko na GG. Jelo se moc hezky, ale bohužel u Salzburgu začalo strašně pršet. Pršelo dlouho, celé Alpy byli pod mračny, tak jsme byli nuceni zastavili na pumpě. Po krátké debatě jsme usoudili , že v tomto počasí je jízda na GG bezvýznamná, nastala tedy změna. Pokračovali jsme dál po dálnici směr Chorvatsko, počasí bylo opravdu strašné, tak nám bylo jasné, že už to do cíle nedotáhneme. Po dosti náročném hledání nějakého ubytovaní, jsme nakonec uspěli a v 21.30 jsme našli ve Spittalu vysněné ubytování. Jak jsem se zmiňoval moc věcí jsme sebou neměli, a bohužel nám chybělo to hlavní, a to byli nepromoky. Sice jsme něco málo do deště měli, ale to nám moc nepomohlo. Jelikož jsme v dešti jeli skoro 4 hodiny, tak jsme podle toho také vypadali, vylili jsme vodu z bot, vyždímali věci a uložili jsme se ke spánku. Druhý den ráno nás probudilo slunce, věci byli k našemu údivu suché. Akorát botám jsem musel trošku pomoct fénem. Počasí bylo hezké, měli jsme z toho radost a tak jsme se rychle oblékli, nasnídali, naskákali na motorky a rychle vyrazili. Bohužel po ujetých 100 km začalo zase pršet, už jsme to neřešili a bez zastavení jsme pokračovali dál. Když jsme se přiblížili k Chorvatské hranici udělalo se krásně a během chvilky jsme uschli. Konečně jsme dorazili k moři, co a jak v Chorvatsku asi nemá cenu psát. Jen moc nedoporučuji jezdit do Chorvatska v srpnu, bez objednaného ubytování. Měli jsme velké problémy najít ubytování pro dvě osoby na dvě noci. Jeden a půl dne co jsme tam byli, uteklo jako voda, a bohužel polovina jednoho dne nám opět propršela. Cesta domů byla naštěstí již bez deště, bylo krásně, a tak jsme jeli bez přenocování až domů. Samozřejmě s přestávkami na kávičku a cigárko. Z Novigradu do Prahy jsme ujeli celkem 840km, trošku sice bolel zadek, ale jinak super. Určitě to dáme příští rok znovu, ale lépe se na to vybavíme.

• Nové pneu

Po ujetí 16000 km jsem vyměnil pneu Dunlop sportmax qualifier. Jezdilo se na nich docela dobře tak jsem zvědav na nové Dunlop sportmax roadsmart III.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.08.2016
    Uskutečněno: 10.08.2016
  • Zrcátka

Chtěl jsem potáhnou zrcátka karbonovou folii ale bohužel se mi to nějak nepodařilo :-( .Přemýšlel jsem co s tím, chtěl jsem nějakou změnu, na konec jsem pořídil nové zrcátky z led blinkry.Vypadá to docela dobře :-DD , j

Vloženo: 02.02.2016
    Uskutečněno: 02.02.2016
  • Trošku karbonu

Z dlouhé chvíle jsem si potáhl podsedlové plasty karbonem a ono to vypadá dost dobře, ještě půjdou na řadu zrcátka.

Vloženo: 16.01.2016
    Uskutečněno: 16.01.2016