Honda CB 600S Hornet (2000)

Vlastník Jíňa.
Vloženo 1.6.2013
Aktualizováno 20.11.2016

Zrcátka,proužky na ráfky.

Vloženo: 06.05.2014, Uskutečněno: 06.05.2014, Zhlédnuto: 2x

Dnes jsem měl dostatek času na svou Barču,delší dobu jsem řešil problém se zrcátky, viděl jsem si více lokty než to co se za mnou děje.Koukal se na net po nějakém tom prodloužení,sice jsem něco našel, ale 15 stovek za dva kousky plastu se mi tedy opravdu dávat nechtělo. Tak jsem to vyřešil po svém,zprvu se mi to zdálo divné, ale asi si na to zvyknu, plní to svůj účel, zrcátka jsou o 4 cm delší.Jako další jsem se pustil do lepení proužků na ráfky, které mi dnes přišly,tím to chci poděkovat panu Staňkovi za rychlé dodání, proužky jsou parádní.Původně jsem je chtěl lepit na motorce, ale asi by to bylo dosti náročné tak jsem raději sundal kola a lepení byla sranda.

• Nové pneu

Po ujetí 16000 km jsem vyměnil pneu Dunlop sportmax qualifier. Jezdilo se na nich docela dobře tak jsem zvědav na nové Dunlop sportmax roadsmart III.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.08.2016
    Uskutečněno: 10.08.2016
  • Zrcátka

Chtěl jsem potáhnou zrcátka karbonovou folii ale bohužel se mi to nějak nepodařilo :-( .Přemýšlel jsem co s tím, chtěl jsem nějakou změnu, na konec jsem pořídil nové zrcátky z led blinkry.Vypadá to docela dobře :-DD , j

Vloženo: 02.02.2016
    Uskutečněno: 02.02.2016
  • Trošku karbonu

Z dlouhé chvíle jsem si potáhl podsedlové plasty karbonem a ono to vypadá dost dobře, ještě půjdou na řadu zrcátka.

Vloženo: 16.01.2016
    Uskutečněno: 16.01.2016