KTM LC4 Adventure (2000)

Vlastník RaCa
Vloženo 23.5.2013
Aktualizováno 27.8.2014

Koupena v dezolátním stavu za 37 000,-Kč. Během prvního roku GO motoru, nové lanovody, nové sedlo, kickstart a pár dalších drobností. Do budoucna je cíl udělat z ní spolehlivou expediční mašinu. Zatím je to hodně finančně a psychycky náročnej proces.

První dojmy - V terénu neporazitelnej stroj. Projede prostě všechno. Původně koupená pro přítelkyni, která na ní jezdila jednu sezonu. Usoudili jsme, že je přeci jenom dost velká, těžká a hlavně vysoká, proto si pořídila BMW 650X challenge a já zdědil Káťu. Výkonově zatim dostačující, ale do budoucna bude karburátor Keihin FCR 41 s akcelerační pumou. Jediný, co mi fakt docela vadí jsou extrémní vibrace. Ale co...za ten požitek to stojí:)

Vybrali jsme jí hlavně kvůli teréním schopnostem a ceně. Plán byl od začátku koupit levnější stroj a postupně si ho doladit k obrazu svému. Kdybychom nenarazili na diletanta servisáka, kterej nám dělal GO, byl by to i docela příjemnej proces. Každopádně teď už by měla bejt v cajku, tak už budem moct konečně něco najet.

Dokoupeny držáky kufrů Big husky, laminátový rally kokpit. Do budoucna rally lešení, roadbook atd.

RaCa
RaCa napsal 05.06.13 v 12:38

Děkuju, ale ta poslední fotka je jen představa, jak by to mělo na konci vypadat. Bohužel cesta bude ještě hodně dlouhá:)

Milan1963
Milan1963 napsal 24.05.13 v 09:06 10b.

Pěkná motorka, ta práce se vyplatila. A roadbook doporučuju. Se svojí 650 cestuju po Evropě a osvědčil se !