KTM 950 Supermoto (2007)

Vlastník Beros
Vloženo 5.5.2013
Aktualizováno 12.8.2014

masakr-brutal-šílenost-psycho = prostě nejlepší funbike !!!

První dojmy - Vždy jsem chtěl Supermoto a po 6 letech na supersportech jsem se konečně odhodlal a udělal jsem dobře! Zkusil jsem různé ale KTM 950 Supermoto R ? Opravdu nejlepší motocykl pro pořádný zážitek z jízdy,adrenalin a hlavně vynikající jízdní vlastnosti dělají tuhle motorku opravu FUN bike!

Doplňky na motorce - Laďáky Akrapovič,kola Marchesini,blastry acerbis,antihopingová spojka,brzdový systém brembo,podvozek WP.

KTM 950 SUPERMOTO edice R:

Tuhle motorku mam první týden a ještě teď se mi zní klepou ruce.Není to tím že by jsem zní měl strach,ba naopak.Je to z toho velkého pocitu radosti ,protože tahle motorka dělá vše tak jak chci a tak jak má.Jde krasně za plynem 1,2,3 a pořád jde přední kolo vzhůru.Když zamáčknete ten osmipístek od Bremba na místě zastaví.V zatáčkách jede tam kde chci ani mi to nepříjde a už si brousím stupačky, jestli sem v životě hledal ideální motorku a to už jsem jich pár měl,tak tahle je přesně ona.
Doporučuji všem co hledají ideální motorku pro zábavu a pohodové ježdění, jen trošku papá benzín ale tak není to dopravní prostředek,je to motorka ))

W.Geronimo
W.Geronimo napsal 06.09.13 v 18:36 10b.

Nadherna. Kdyby nebyla tak tezka tak jsem do ni sel. Takto vyhrala 690 SM. Ale kdo vi. Mozna za par let bude velke Smko nebo SuperDuke.

cat-nikita
cat-nikita napsal 05.09.13 v 21:04

Naprosto chápu

Kaabo
Kaabo napsal 22.07.13 v 21:11 10b.

Nooo...pěkně si to na ní dáváš. Uvažuju o návratu k supermotu...a tahle mašinka by byla řešení

freestr1
freestr1 napsal 05.07.13 v 15:24 10b.

Krasnej Dvouval jasnych 10 b. A preju hodne ujetejch km

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 13.05.13 v 21:12 10b.

brutal gratulejšn