BMW F 650 GS (2005)

Vlastník marsakmichal
Vloženo 2.5.2013
Aktualizováno 26.8.2013

Suprova motorka na nauceni a do kazdeho pocasi

Motorka koupena od FIRMA:Čeňkův motobazar (Znojmo 2) - OK

Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden

První dojmy - Prvni dojem byl suprovej. Ovladatelnost je paradni jede dobre,spotreba v pohode. Zatim nemam co bych vytkl mam ji teprve dva mesice.

Motorku bych doporučil pro - Pro zacatecniky a to jak chlapi tak i zeny

Tento stroj jsem si vybral hlavne proto,abych se na ni naucil jezdit a pak si casem koupil neco divocejsiho.
Tohle BMW mi doporucilo dost znamych co maji zkusenosti s motorkama a hlavne padla do oka i me.
Co se tyce jizdy,tak se s ni jede suprove,celkem drzi stopu nijak extra se netrepe proste jizda kterou si uzijete.
Co se tyce brzd,tak s tema moc spokojenej nejsem,jelikoz je motorka celkem tezka,tak brzdy jsou celkem brzy v haji.
Podvozek je dost na pohodu na ty nase silnice je super.
Ovladatelnost je celkem dobra,da se s ni i dobre klickovat ve meste mezi auty kdyz jsou kolony.
Ulozny prostor tato motorka nema skoro zadny coz je chyba.
Sedlo je velice pohodlne a to jak pro ridice,tak pro spolujezdce.Da se jet v pohode i pul dne v kuse a muzu rict,ze me ani nic nebolelo.Opravdu pohodlna motorka.
Spotreba benzinu je kdyz pojedete do 100km/h tak to zere cca 4litry na 100
pri 120km/h si vezme az 5,5litru na 100.Zalezi na jizdnich vlastnostech.

Tahle motorka je spis na silnice nez do terenu,pokud chcete spis do terenu,tak si radsi kupte BMW Dakar nez GS.

Na cestovani je tahle motorka jak stavena.Jen doporucuji.

Srpen 2013:Tak mam s Bmw najeto uz asi 7000km a jsem velice spokojen.Motor slape jak hodinky.Naprosto bezproblemova motorka.
V cervenci jsem koupil novou retezovou sadu a ted v srpnu jsem daval nove loziska jak na predek tak i do zadu.Koupil jsem nove pneu.Jinak zadne jine investice nebyli.
Spotreba se pohybuje stale do 5ti litru na 100km a to ji vubec nesetrim.
Posledni dva mesice jezdim jako prase a musim rict,ze motorka drzi perfektne.
Do zatacek naklanim az ke stupackam a tocim ji pomale do maxima.
Olej se vubec neztraci,takze pohoda.
Jelikoz jsem z Vranovske prehrady,tak tu mame mraky polnich cest a kopcu.S BMW jsem uz nekolikrat absolvoval jizdy v terenu a polnich cestach a je to supr stroj jak na silnici tak i do terenu.

Vsem jen doporucuji. U me ma palec nahoru

Milan1963
Milan1963 napsal 03.05.13 v 13:47 10b.

Určitě dobrá koupě. Moje 650 má stejný motor a je to . 10 bodů.

istonbike
istonbike napsal 02.05.13 v 22:18 10b.

Super 1buch s točící se vrtulí ve znaku přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách