Suzuki DL 1000 V-Strom (2003)

Vlastník Džast
Vloženo 24.4.2013
Aktualizováno 24.4.2013

Velkej pohodlnej cesťák, co pěkně jede

První dojmy - Napřed mi přišel obrovskej, ale teď už jsem si na to nějak zvyk.. Neni sice uplně nejlehčí, ale kromě nějaký manipulace v garáži to neni vůbec znát. Za plynem jde pěkně, oproti KLE je teda o dost tvrdší a s dírama si poradí o něco hůř, ale ve srovnání s jinejma motorkama je to pořád ještě peřinka..

Motorku bych doporučil pro - Určitě na cestování..

Doplňky na motorce - Padáky, tři kufry, zásuvka..

Sháněl jsem silnější náhradu za KLE, u který mi výkon sice tak nějak stačil, ale když chtěl ject člověk někam dál, třeba vyjímečně po dálnici, tak už to bylo horší. Nemělo cenu jí trápit delší dobu ve větších otáčkách, páč to nesvědčí ani motorce, ani řidiči. Prostě nad nějakejch 120 (nedejbože naloženej a se spolujezdcem) už člověk z jízdy neměl moc požitek. Proto teda padla volba na stromka, neni drahej, líbí se mi, neni problém cokoliv sehnat a je to hodně pohodlný, i batůžek si nemůže stěžovat.. Moto jsme přivezli na podzim 2012, ale vzhledem k počasí jsem stihnul jenom dvě projížďky. Přes zimu se ladilo a ladilo, páč motorka byla lehce padlá a opravená byla poměrně prasecky. Došlo na výměnu řídítek, origo plexi bylo nahrazeno turistickym od givi, přibyly tři kufry a zásuvka. Zatím mám nalítáno asi 1500 km a nemůžu si na nic stěžovat, vpodstatě naplnil všechno co jsem od něj čekal - síla, pohodlí, stabilita.. Nemůžu se dočkat, až ho vyrazím protáhnout někam na delší cestu :)

Kubas135
Kubas135 napsal 06.05.13 v 21:08 10b.

Malej_Ignor
Malej_Ignor napsal 25.04.13 v 02:49 10b.

10b. Tak hodně spokojených km a třeba někde na trase Jo jinak kdybys ho chtěl zkusit na delší cestu plánuju v létě Chorvatsko a nechce se mi jet samotnýmu tak se klidně ozvy

pelito
pelito napsal 24.04.13 v 21:14 10b.