Husqvarna SM 610 (2005)

Vlastník klouczek
Vloženo 30.3.2013
Aktualizováno 9.3.2014

lehký, rychlý, obratný...prostě super.

První dojmy - když sem na to jel poprvé, tak jestě půl hodiny potom sem se klepal.:D jede to skvěle. Chvilku mi bude ještě trvat než si zvyknu, jelikož je to má první silnější mašinka...

Mám ji teprve týden, tak že zkušenosti minimalní. Brzdy sou peckový, takhle sem nečekal, že to muže brzdit. Ještě má pár dní sněžit a pak to příjde a můžeme jezdit. paráááda.
28.4. Tak motorku sedlám už měsíc. Celkem dobře sem si na ni zvykl. Před koupením Husky jsem myslel, že budu jezdit 70% silnice a 30% les, terén. No a zatím jezdím jen silnice a vypadá to, že terén asi ani nebude.
. Co se týče motorky, tak před koupením sem uvažoval o Suzine DRZ 400 SM a sem rád že sem ji nekoupil, ted bych si asi trhal vlasy. :D Na výkon jsem si zvykl a stejně vím, že do budoucna to bude chtit ještě něco trošku ostřejšího.

Loula
Loula napsal 23.08.13 v 19:07

úžasný motard, co dadat! Taktéž jsem uvažoval o DR-Zku a ještě že jsem si to romyslel jako ty

Misakk
Misakk napsal 31.03.13 v 20:35 10b.

Miluju motardy a tenhle vážně stojí za to! Krása 10b

Machy07
Machy07 napsal 30.03.13 v 22:40 10b.

Pěknej motárd a můžu souhlasit měl jsem stejný první dojem v podobě klepání když jsem se poprvé svezl na té své

cat-nikita
cat-nikita napsal 30.03.13 v 21:30