KTM LC4 Adventure (2002)

Vlastník KTMkarlito
Vloženo 18.3.2013
Aktualizováno 20.6.2015

Perfektní enduro pro cestování i pro offroad!

První dojmy - První dojmy byly smíšené,protože jsem na ní jel od kupce po ose asi 270km a bylo lehce kolem 0C. A když jsem pak doma zistil, že řetězové kolečko má zuby pěkně nabroušené a navíc 1 chybí tak jsem byl rád, že jsem dojel ve zdraví.Jo a bylo to obuté na motocross drapákách bez homologace na silnici.No prostě super:-) Ale zima byla na obzoru tak jsem věděl, že mám tak na 2 měsíce o zábavu postaráno.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co už mají nějaké zkušenosti s moto a hlavně jsou trochu mechoši, musí se kolem této moto celkem servisovat. KTM - Každý Týden Montuji:-))

Doplňky na motorce - Hrazda na GPS, lyžina pod motorem,kufry BigHusky-jsou fakt super,K@N fitr, letos 2015 přidána nová kapotáž

KTM LC4 Aventure vychází z osvědčeného endura které KTM vyrábí už pěkně dlouho. Docela dlouho jsem zvažoval co koupit, aby se na tom dalo normálně jezdit, ale taky až se pojedu podívat na enduro tak abych mohl dojet až na rychlostku a nemusel to nechat na kraji lesa. Přesně to se mi potvrdilo loni když jsem se byl podívat v Německu na šestidenní V Chemnitzu.Byla to dobrá volba a KTM přesně splnila moje očekávání.
Asi je zbytečné tady řešit nějaké detaily typu vibrace,údržba a pod. Je to velký jednoválec, který vychází z ostrého endura a s pokvozkem na kterým můžete skočit i lavici, když na to přijde.Takže až budu chtít motorku co nevibruje má servisní interval
10 tis km a nemusí se na ní nic dělat, budu muset vytáhnout nejmíň o 100tis víc a koukat asi po něčem jiném a ne po LC4 Adventure.Mně splnila co jsem očekával.