Suzuki GSX-R 750 (1988)

Vlastník Varaník
Vloženo 8.9.2007
Aktualizováno 12.2.2013

Vloženo: 12.02.2020, Uskutečněno: 11.02.2020, Zhlédnuto: 11x, Firma: DIY

Někdy na podzim minulého roku jsme se s kámošem co jí má taky (a taky v depozitu) domluvili že když už je STK buzerace jednou za ty 4 roky tak by se asi vyplatilo ty naše babičky z depozitu vyjmout a mít je k dispozici na ty sváteční dny. Aby běžely časteji než 2x za rok (a kolikrát ani ne) na stojánku aby se neřeklo.
Slíbil jsem si že se na ní vrhnu až po tom co budu mít hotovo na Hárlejích a budu se nudit... To nastalo teď o veekendu a já jí zpod dek vytáhnul z plechový garáže. Vytáhnul a to doslova jelikož za těch pár posledních let co jsem jí akorát přeparkovával aby nepřekážela mi úplně uhnil gumovej ventilek a předek byl prázdnej že se ani nechtělo kolo otáčet. Ale co už.Tak dám novej. Jen tak z prdele jsem si s sebou z garáže vzal baterii a křížák a že to jako zkusim - jestli nááááhodou nečapne. Nedělal jsem si planý naděje jelikož běžela před půl rokem a to už ani tehdy nijak valně.Vlastně jako každej rok... Takže jsem se duševně připravoval na karbeci a ultrazvuk. Takže točim - točim a samosebou ani ťuk. Benzín v nádrži smrděl jako psí namoklá bouda. To je jasný - co jsem si myslel. To byly asi 2 stupně celsia. Tak jsem jí s manželkou dostrkal do vytápěný garáže a nechal do druhýho dne stát a trochu prohřát.
Druhej den jsem jen tak zase z prdele zapnul klíček - vytáhl sitič a podržel startér a ono, světe div se naskočila... nejdřív na 2,2,2,3,3,3,3,3a1/2,44444 atradá jako zamlada. No to jsem čuměl!
Takže jsem si zavrkal - ohřál atd.Byl jsem heppy jak dva greppy. A najednou to přišlo. Začala se z pod kapot dýmit a smrdět jako kdyby hořelo v dovově inkontinenčních důchodců. Vypařující se asi močka pálila v noce až jsem brečel... Máme 5 koček a ty kurvy mi jí asi pravidelně chodily vochcávat. Takže kapoty dolů a umejt jak to jen půjde.
Kolo jsem schodil, zul a ventilek vyměnil - práce na 15 minut i s kafem. Pak jsem je pustil do šudlání toho motru od oleje a těch chcanek - fuj. To byla rychta.-)
Ale mám to hotovo a až motor přes noc trochu vyschne tak to nahodím a nechám zase ohřát a uvidí se.

• 2023 co dál?

Tak jsem uklízel v garáži a vytáhnul všechno na denní světlo aby šlo pod tím zaméct. Nejdřív nafouknout tomu kola. U tohodle mně spadla ze stojánku na druhou stranu když se zvedla z ráfků - hold jsem blb. No a napadlo mn

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.09.2023