Honda CB 500 (2001)

Vlastník nikitacka
Vloženo 15.2.2013
Aktualizováno 2.5.2014

Vloženo: 06.03.2013, Uskutečněno: 06.03.2013, Stav tachometru: 39700 km, Zhlédnuto: 6x

Tak dne 6.3.2013 jsem zavezla motorečku do servisu. Bude mít nový rozvodový řetěz, vyměněný olej, olejový filtr, svíčky. Poté mi vyčistí a seřídí karburátory, podívají se na ventily a celkově zkontrolují motorku, jestli všechno sedí, drží jak má Má být hotová do pátku, tak jsem zvědavá jak se servisáci pochlapí Jo a dnes mi dorazily nové brzdové destičky Brembo...ty mi už vymění přítel a pak už je to pro letošek vše, co se týče servisu motorky, pak už budeme zase jenom brázdit ty naše cesty české
Tak dne 8.3.2013 motorka přivezena ze servisu. Jsem naprosto spokojená, poněvadž to vyčištění a seřízení karburátorů je fakt poznat. Motka má ještě lepší zvuk, více bublá než předtím a to se mi samozřejmě líbí, poněvadž mě hned každý slyší Příjde mi, že i lépe jede a to fakt nekecám, i přítel potvrdil, že tomu mohla také pomoct výměna rozvodového řetězu a seřízení vůle ventilů. Mašinka ještě dostala novou šťávu v podobě oleje a filtřík. Teď už zbývá jen vyměnit brzdové destičky a motorka bude jak nová a pro letošek už končím, myslím, že 9000,-kč do úprav a klasické údržby stačí A to nemluvě o nové kombinéze a botech ty raději už nebudu počítat

eNko (0) napsal 07.03.2013 v 15:48

• Dne 20.6.2013 motorka prodána

S motorečkou jsem si musela udělat ještě poslední fotky a naposledy se s ní jela projet. Měla jsem jí rada, hodně mi toho dala a naučila. Doufám, že nová majitelka bude spokojená stejně jako já ;-) (s) (y)

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.06.2013
    Uskutečněno: 20.06.2013
  • Nové karbonové blinkry - Přední i zadní

B-) Byla jsem nucena si pořídit nové přední blinkry, jelikož jsem byla minulý týden na technické prohlídce a pánovi se prostě přední blinkry nelíbily, poněvadž nebyly homologované. No jo, předchozí majitel vyměnil origin

Typ: Koupě
    Vloženo: 30.04.2013
    Uskutečněno: 21.05.2013
  • Žehnání motorek Vacenovice 2013

Dne 19.5.2013 jsme jely s přítelem a kamarády na sraz do Vacenovic, kde se jako každý rok konalo žehnání motorek. Akce to byla super, vyjížďka se jela cca 35km a konečná zastávka byla u Trampa na Buchlákách :-DD Příští

Typ: Sraz
    Vloženo: 22.05.2013