Honda VT 600 Shadow (1999)

Vlastník karlos101
Vloženo 8.2.2013
Aktualizováno 6.12.2014

Už jsem tuhle motorku ,měl jen byla modrá a nová.věděl jsem co mne čeká když mám jdu do ní po druhé

První dojmy - Malý chooper prostě easy rider.Nikam se prostě neženu jezdím si už max. do tech sto deseti ,a někdy jsem rád že mi to moje oči žerou.motor je slabší povahy 40koní pod sebou ,nejslabší co jsem po Jawce měl .Vím že mne nikde nenechá je to Honda.spolehlivá!!!

Už jsem to tu psal ,už jsem jednu měl ,ale byla modrá a nová rv. 2001 .koupená až v Plzni Honda Hornát,proč až v Plzni ,protože tady byli všude vyprodaný.Dobře se pradávala jeden z nejlevnějších čopříků na našem trhu.Nějak to všechno uteklo,deti mi povyrostli modrá Honda je pryč,ale dnes mám tuhle starší a černou a jsem spokojen.ůpravy jiná zrcátka a letos i jiná řídítka ,Dynojet výměna orig.filtru za otevřený KN. ůprava originál výfuku ,dnes je to otevřený ,líp to jede .krasný zvuk .spotřeba malinko stoupla na 6,3 litrů a výkon o necelých pět koní víc.Jiné stupačky a výměna šroubu a šroubku za nerez.

gaunercz
gaunercz napsal 15.02.13 v 09:22 10b.

Karlosi. Moc pěkně udelanej stroj. Umím si představit jaká je to paráda kadlet si té mašině krajinou. Ode mne 10 bodů.

dogina
dogina napsal 10.02.13 v 18:25 10b.

pěkná hondička...samou radost ať dělá a hodně štěstíčka

sabbath65
sabbath65 napsal 09.02.13 v 23:55 10b.

Pěkný kousek , mnoho pohody v nové sezóně. Dávám za deset .

Boža
Boža napsal 09.02.13 v 11:31 10b.

Pěkný chopper tak vždy v pohodě za 10 b.

Macek01
Macek01 napsal 08.02.13 v 20:52 10b.

Moc hezká, jaro už se blíží, tak ať slouží