Honda VT 600 Shadow (1995)

Vlastník Čalfa24
Vloženo 21.1.2013
Aktualizováno 22.1.2013

Dlouho očekávaný okamžik,který mi změnil život, už se nemohu dočkat až ji budu moci protáhnout výfučky ;o)

Motorka koupena od FIRMA:Auto moto Červený (České Budějovic - Bezva dohoda, vše OK, dobré jednání, inzerát odpovídal nabízenému motocyklu.

První dojmy - Nezkutečná krasavice co bere dech, už aby bylo jaro a mohl jsem ji pěkně projet po silničkách v blízkém, ale i dalekém okolí. Teť už jen leštit a ladit, aby byla na jaře vycíděná jak má chopper být ;o). Samozřejmostí je, že přibudou další doplňky, které u chopperů jsou samozřejmostí :D.

Krásná mašina, za super cenu s malo najetými km, prostě voňavka první třídy, Je to mašina od prvního majitele z A ve velmi pěkném stavu téměř bez provozních lišejů, jen nožička zadního levého blinkru krapet pochroumaná, ale jak jsem již řekl než se sezóna započne dude mazlik naleštěný a nachystaný na tu parádní jízdu semnou v sedle nejen po východních čechách. Kdyby jste slyšeli ten zvuk lidičky ty laufíky naprosto masakrálně duní, když to našlápnu je to naprostej nářez.

ZZilvi
ZZilvi napsal 04.09.13 v 00:29 10b.

selinka
selinka napsal 28.03.13 v 19:07 10b.

krásný stroj přeji mnoho štastných km

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.01.13 v 20:37 10b.

nádherná leštěnka

Čalfa24
Čalfa24 napsal 23.01.13 v 20:30

Moooc krat vam dekuji chlapy. Moje prvni moto oktere jsem nevahal a hned koupil. Proste choopr je moje:))

Boža
Boža napsal 23.01.13 v 20:22 10b.

Další mladý čoprák, no to je skvělé moc pěkný stroj přeji pohodu v sedle za 10 bodů