Yamaha FZ6 S2 (2008)

Vlastník Motey
Vloženo 13.1.2013
Aktualizováno 19.2.2016

Trosku jinej salek kavy, nez na kterej sem byl zvyklej. Ale do ty bily perleti s cervenym pruhem se nejde nezamilovat :)

První dojmy - Okamzite mi padla do ruky. Kdyz se drzi pod krkem tak to i jede :) Paradni posez, super ovladatelnost. Po prvni jizde jsem prohlasil, ze musim neprodlene koupit plexi stitek, ale uz jsem se otrkal.

Motorku bych doporučil pro - Ja s oblibou rikam, ze je "pro holky" :) Je to velmi hodna, ovladatelna motorka, ktera odpousti spoustu chyb. Priste bych si koupil rovnou litra :)

Doplňky na motorce - Jezisek donesl Gipro, objednany jsou brasny a asi pribyde stitek a mozna i ladaky.

Endurko uz me zacinalo trosku nudit, tak jsem zacal premyslet kudy kam. Po 14-ti dennim sjizdeni inzeratu a hledani "extra kousku" v bily perleti byla FZ6ka doma.
Chvilku mi trvalo, nez jsem si zvykl na prechod z jednovalce na ctyrvalec. Kdyz jsem mel na otackomeru 6000 otacek, tak jsem byl celej nesvuj, ze uz ji trapim. Netrvalo vsak dlouho a ja zjistil, co je to opravdovy peklo :D a to zacina az nekde ve 13000 otackach.
Velice me prekvapilo, jak je pohodlna co se tyce podvozku, posezu tak i sedla. Zatim nemuzu rici pul krivyho slova. Vsechno funguje jak ma, spotreba kolem 6,5 litru, coz si myslim, ze na muj styl jizdy neni vubec spatny.
Motorka vhodna jak na ostrou jizdu, cestovani tak i na skok pro rohliky do samosky.

kevin66
kevin66 napsal 31.03.16 v 10:58 10b.

Motey
Motey napsal 13.01.13 v 21:37

Vrele dekuji. Mne proste YAMAHA prirostla k srdci. Pokukoval jsem i po Kawe Z750, ale ladicky jsou ladicky.

istonbike
istonbike napsal 13.01.13 v 21:31 10b.

Nádherný eFZet šestkový naháč vidím že opravdu ctíš značku já o něm taky hodně uvažoval po ER5,ale mám rád dvouvály máš to zase za 10b s přáním tentokrát super kilometrů jen v sedle s minimálně jedním kolem pevně na zemi