Jawa 50/555 Pionýr (1959)

Vlastník JawaFanatik
Vloženo 9.1.2013
Aktualizováno 9.1.2013

Jawa 555 Pařízek zděděný po dědovi :)

První dojmy - Prvni dojem kdy jsem se setkal s timto veteranem byl tak nějak smíšený.Jestly vubec ma cenu ho renovovat ale byl zahazeny ruznym harampádim jěště s dvěma 555 a dvouma 21 ale po vyhrabaní jsem měl jasno :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro ty co milují veterány :)

Na podzim umřel děda :'( zustaly po něm 3 pařezy a dvě 21 děda ještě když žil tak to kupoval od znameho za 500,. za kus.Před par rokama jsme se na tom učily tk k tomu mame i citový vztah a hlavně vzpominku na dědy :)) jelikož babička nevěděla co s tim tak jsme se s bratrem rozhodly že si jednoho odvezeme byly v příšernem stavu.Nakonec jsme vybraly toho nejlepšiho s puvodnim lakem a linkama byl zaprašený a špinavý.Vytahly jsme ho a odvezly si ho domů.Doma jsme ho očistily umily a rozhodly se že ho zrenovujem tak jsme ho rozebraly a čekame až bude čas :)) Pište komentaře :)

JawaFanatik
JawaFanatik napsal 11.01.13 v 18:55

Moc děkuju :) lak určitě necham chromy udělam novy motor GO pač neřadi takže to je jasny ale lak určitě necham :))

MasterX
MasterX napsal 11.01.13 v 18:30 10b.

hezkej Ale asi bych ho ani nerenovoval, má krásnej origo lak a po chvilce práce s leštěnkou by byl hezkej i tak... co je orezlý tak zaretušovat. Takže jen chromy, dát do kupy motor a lítat na něm po okolí Pařezy jsou moc fajn stroje. Každopádně hodně štěstí a 10 bodů za správnej vzath k čs strojům

JawaFanatik
JawaFanatik napsal 10.01.13 v 20:07

Díky jo doufam že se povede :))

Vycho
Vycho napsal 10.01.13 v 19:59 10b.

pařez,klasika držím palce při renovaci