Suzuki DR 650 (1993)

Vlastník MarsDR
Vloženo 3.1.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Sice starší kousek,ale podle mého držák.

První dojmy - Tenkrát jsem se bál zatahnou za plyn,tak že cukala a třásla se :-). Byla to moje první velká motorka,tak jsme si na sebe museli chviku zvykat.

Podle mě je DRko všeuměl. Jezdím jak na silnici tak terén. A jelikož jsem v jeho sedle najel přes 60 tisíc kilometrů tak budu víc chválit než hanit . Při koupi mě zaskočilo, že jsem měl být už pátý majitel a na tachometru bylo jen 14 tisíc kilometrů. Ale šel jsem do toho a čas ukázal že kilometry byli skutečný, nepřetočený. Motorku mám 10 let , před 4 lety při jedné vyjížďce se utrh zub na druhym kvaltu a prošel se celou převodovkou, utrh vyvažovací řetízek, ten udělal další škodu, prostě konec. Zhruba po dvou letech jsem koupil další DRko s tím že bude na díly. Pak už jen pár hodin v garáži a už zase dělá radost . Druhé DRko jsem už volil se startérem, je to zase o několik kilo navíc. Ale když jí někde zašlápnu při krosení v potoce nebo ve svahu tak je k nezaplacení. Ono nešlapávat jí s botama od bláta, hrát si s dekompresorem a držet motorku když chcípne někde v stráni, není moc příjemný. Ať už na silnici, nebo v terénu mám na DRku zpětnou vazbu, je čitelný kdy se utrhne kolo na blátě, nebo když je nestabilní třeba na mokru. A to že občas někde něco klepe, chrastí, nebo motor má syrovější chod, to je podle mého to co dělá motorku motorkou .

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 29.08.14 v 21:25 10b.

máš pravdu je to držák ať slouží

MgrJoe
MgrJoe napsal 09.07.13 v 15:43 10b.

Deyn
Deyn napsal 12.01.13 v 11:37 10b.

Hlavně se o to dobře staráš

poli651
poli651 napsal 05.01.13 v 20:46 10b.

Moc pěkné Dr-ko Ať to frčí. Super stroj

Max_FX
Max_FX napsal 04.01.13 v 17:37

Super řídítka co jsou zač?