Suzuki DR 650 (2002)

Vlastník venca.j
Vloženo 16.12.2012
Aktualizováno 28.10.2013

řádnej buchar kterej má svý kouzlo. za dvě sezony naježděno puze 6 tis. půl jedný sezony bohužel nebyl motor ale snad už bude vše Ok!

První dojmy - Je to moje první větší motorka.líbila se mi od prvních chvil kdy jsem začal o koupi nějaký mašiny přemejšlet. myslím že sme si na sebe zvykly celkem rychle a pro mě luxusní stroj

Doplňky na motorce - Kola z XF Freewind se silničníma pneu.výfuk Two brothers z Magnesia made in USA.v plánu diod led blinkry, panceřový brzdový hadičky, karburátorový kit dynojet K2 , progresivní pružiny do předních vidlic a hustší olej . nějaký karbonový polepy.

Design motorky pro mě 90% na jedničku a tich 10% si doladim podle sebe a na tom už se pracuje. výkon pro mě dostačující.Na posez už sem si zvyknul ale za první dva tisíce už sem po 50ti km nevěděl jak si sednout ale to už je pryč a dneska už sem zvyklej a posez je naprosto Cajk! Podvozek- jezdím převážně silnici na motardových kolech a tak bych chtěl předek trochu přitvrdit! to samý mám v plánu s brzdama hlavně přední- pancéřový hadice a nějaký lepší brzdový segmenty aby to bylo o něco přísnější.nejhorší starost byla po najetí mých 4.5 tisíc (na tachometru 47600km) - jedu za 3 předpisově 50km/h ozvaly se dvě rány a kde se vzala tu se vzala díra v bloku ,prasklo 3kový kolečko a celý se to rozšmelcovalo... musela následovat koupě ošunělýho obouchanýho freewinda z německa bez papíru ten měl na tach najeto 17000km ale jestli to tak skutečně je nevím a přeskládání hlav válců a už zase jezdím. ale posloucham ted každej zvuk co by mohlo co bejt a zase když dam za 3 motor v tahu hučí tak to musim nějak vyzkoumat nevim proč je to tak. Jináč svezení si chci vždycky užít a když to jde tak tomu řádně naložit, pořádně se naklápět a učit se nový věci co si můžu dovolit .

Hadiprd
Hadiprd napsal 23.01.15 v 16:09 10b.

Venco, za 10B. bez debat

micalin
micalin napsal 15.02.14 v 13:43

na těch motardech to vypadá nádherně 10b. :)

nedojed
nedojed napsal 11.01.13 v 15:53 10b.

Stále krásná! S tím motorem to mne mrzí.

dr650se
dr650se napsal 05.01.13 v 17:38 10b.

10 bodu jednoznačně a těma kolama si mi nandal brouka do hlavy!!!

MichalCR
MichalCR napsal 16.12.12 v 15:57 10b.

pěkná taky jsem jednu dobu oni uvažoval 10b.