Kawasaki ER 6N (2008)

Vloženo 20.11.2012
Aktualizováno 8.11.2013

Leštění svodů

Vloženo: 30.03.2013, Uskutečněno: 30.03.2013, Zhlédnuto: 7x

To počasí je děsný,tak jsem se pustil trošku odo údržby. A začlo to svody a výfukem. Takže odstrojit vše, co šlo, aby se k tomu člověk lépe dostal a jdeme na to.
Když jsem vše sundal (něco bylo docela dosti zatuhlé) přišla na řadu hrubá očista. Do ruky houbička a zbavit vše hrubých nečistot. Po té jsem vše přejel a zbavil se těch všech flekanců, zabarvení a zašlé barvy. Na řadu nastopila leštěnka Autosol. Stači trošku nanáset a leštit a výsledky se dostaví sami. Všehovšudy jsem na tom strávil asi 7 hodin s menší pauzou, ale dá se to. Jen pro příště vím, že si pořídím radši asi brousící a leštící kotouče
Dle fotek je vidět promáčlý svod. Docela mě to mrzí, ale lepší to nebude. Ale když to tak koupíte Třebas časem pořídím nový.
Každopádně když jsem u toho trávil čas, vzal jsem i spodek a trošku ho vyčistil a vše, co jsem mohl.

kawa...pavel (101) napsal 11.04.2013 v 12:21

Chlape to je paráda, tak teď jak dlouho to tak vydrží, snad dlouho. Supr.

JirkaMetal (1) napsal 30.03.2013 v 21:19

boží změna a je to doma,jako nový

jelda-f (10) napsal 30.03.2013 v 20:20

díky asi víš odkud vítr vane

istonbike (2) napsal 30.03.2013 v 20:19

Smekám...perfektní práce co mi ty fotky připomínají

• Čištění vzduchového filtru

Nádrž skoro prázdná, tak jsem se pustil do údržby vzduchového filtru ;-) (y) po sundání nádrže a vyjmutí filtru, jsem se pustil do čištění. Filtr jsem namočil do vodní lázně s jarem pro odmaštění a vyčištění nečistot.

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.05.2013
    Uskutečněno: 02.05.2013
  • Padáky Rutan

Tak jsem pořídil konečně něco proti pádu a doufám, že je nebudu potřebovat. Jinak přemyšlel jsem nad těmi padacími rámy, ale tyhle se mi zdají jako nejlepší řešení. Jediné s čím jsem trošku bojoval bylo správně rozmístěn

Vloženo: 01.04.2013
    Uskutečněno: 01.04.2013