Suzuki DR 650 (1991)

Vlastník SirUp
Vloženo 16.11.2012
Aktualizováno 16.11.2012

Djebel 650 nebo Dakar byl jasná volba

První dojmy - První dojmy z jízdy .. bylo to v Benešově .. laďák LeoVince .. sraz s Bazarníkem, kterej byl ochotnej se sejít po otevíračce se konal za tmy, po okouknutí.. teda, že se svezu .. zvuk jak sviňa, jednička tam šla přez zuby .. spojka asi nic moc , pak se to rozjelo a mě se to hrozně líbilo .. posez, kopání jednoválce do rámu, houpání tlumičů při akceleraci, pak sem vyjel z města a vsim si toho, že to moc nesvítí, ale když sem zapnul blinkry, střídala se směrovka s předním světlem a střídavě bylo vidět.. otočil jsem to zpátky do města kde byli lampy a zkusil zátah 1,2,3,4 .. krásný , docela dobře brzdil, byl vyladěnej do žluta ... vyladěnej Italem, asi 185 různejch nálepek a nálepeček, byl k tomu rám s papírama .. tzn přehodit .. byl zbastlenej 600 a 650 dohromady, motor šel krásně, žádný klasický hnusný klepot/cinkot/ťukot jednoválce. Kolem Bazarníka běhali 2smažky a sháněli svíčak Tak to byl první Djebel na kterym jsem jel.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě - je to moje první velká motorka po všech fichtlech a jawách. Myslim, že 1.válec enduro je na Vyježděníse ideál ..

Doplňky na motorce - -Centrální stojan
-shánim starej obouchanej kufr - nic kulatýho

Je v garáži od včerejška, takže zatim jí umim nakopnout ..
Jízda - klasika, stará, těžká 650
Motor - starej vzduchem chlazenej jednoválec, kterej rád baští olej .. prej 0,5 l na 1000km s japonskym karburátorem
Brzdy - moc to nebrzdí .. uvidim po výměně kapaliny možná i destiček
Podvozek - no taky je starej, prachovky, který byly červený jsou oranž .. co uvidim až je sundam, toho se obávám, asi bude chtít new olej do vidlí možná tvrdší pružiny. Mam tam mírňounkej vakl v zavěšení kyvky.
Úložňák - asi jen krabička na nářadíčko...
Spotřeba - se ukáže, čekam 6-7 l na 100km v terénu asi i víc
Servis - potřebuje
Poruchy - očekávám ale snad žádnou fatální, vím že bude potřeba spousta věcí potřeba poladit a tím se snad preventivně předejde poruchám.. nehodlám jí po lese dojezdit do smti.

Dusan_Cut
Dusan_Cut napsal 20.12.12 v 14:38 10b.

"lajkuju" ti to

poli651
poli651 napsal 29.11.12 v 10:28 10b.

Krásná poctivá motorka Pozor na vačky a jinak je to nesmrtelný stroj. Moc pěkný enduro

dzah
dzah napsal 16.11.12 v 19:02 10b.

poctivej pracant, ať slouží