Yamaha YZ 250 (2001)

Vlastník Tlumič.
Vloženo 19.10.2012
Aktualizováno 1.9.2014

Mám ji krátce, ale užívám si sní každou minutu! Přišlo pár oprav, ale to je u takové motorky klasická věc. např. přetěsnění předních tlumičů a centrálu, ložiska v kolech, v kyvce. Není co dodat každá crosska je kasička.

První dojmy - Ještě nemám dostatek zkušeností s ní, ale když jsem na ni sed věděl jsem, že to je něco pro mě! Super jede, cena dílu s pohledu studenta krásná a spolehlivost taky v pohodě. Docela odpouští chyby, ale už jednu neodpustila a bolelo. na zadní de úplně sama, jenom ten blatník zadní není tak ohebný jak bych chtěl když ji někde přehodím, ale tak není to enduro

Už mě párkrát poučila, ale jen tak se nevzdám... Krásně se sní jezdí jak na dráze tak v polích nemám sní problém, chytá, jede, výkon má je to prostě 2 takt. Trochu žere takže na delší vyjížďky to chce aspoň pár litrů navíc do báglu ale to je v pohodě, jsem student a stačím ji jakž tak živit. Na dráze s ní není problém, jenom snad to, že mě bzo unaví bestie jedna.

Tlumič.
Tlumič. napsal 20.10.12 v 18:03

Např: na polní cestě či poli nebo louce by bylo se mi líbilo aby jela rychleji. To mám v plánu až to řetězovka bude mít za sebou.

Vojta_WR-f
Vojta_WR-f napsal 19.10.12 v 19:53

Jak jako pomalá? Tak dej menší rozetu nebo vetší pastorek..