Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník Figi25
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 23.11.2016

Vloženo: 08.07.2017, Uskutečněno: 08.07.2017, Zhlédnuto: 15x

Mít možnost vyzkoušet krosku to je jako splněný sen. A mě se splnil. Měl jsem velký respekt, ale po chvíle ježdění jsem si to začal užívat a v zatáčkách na louce jsem si dovolil přidat plyn až do stavu, kdy kolo bylo v driftu, asi běžná věc pro lidi co tohle jezdí, jenže já tohle na silnici jen tak neudělám :D Pokud to není drift ve smyku :D No strašně mě to bavilo a kdybych mohl a měl sílu, tak to jezdím cely den Jenže je to náročné a strejda by asi nebyl nadšeny I tak velký dík, že mi svěřil tuhle potvoru do ruky. Návyková záležitost. Další moto, které jsem si zkusil je lehké cestovní enduro Yamaha XT 660R, kdy se mi podařilo poprvé ulehnout, díky stoupání po rozbahněném kopci po dešti, kdy mi ujelo zadní kolo, ale nic vážného naštěstí. Jeli jsme se podívat na krosovou trať v obci Hraň, kde jezdili synové od strejdy. Tuhle trať bych nazval extrémní, ale v krásném prostředí.viz foto. Jízda po lehčím terénu mě začíná zajímat a bavit, kdy v menších rychlostech, je vetší zábava než na silnici a můžeš poznat krásné místa, které ze silnice nepoznáš. A ještě to můžeš hodit do driftu Jestli to někdo četl, tak klobouk dolu a kdo ne, může se podívat na krásný slovensky kraj:))

gabri88 (2) napsal 10.07.2017 v 19:41

héééééén dobrý já bych to taky chtěla vyzkouštet. jen se obávám že to položim při první příležitosti... vím jak rychle padam na MTB takžeee závidět se nemá... ale tak trošičku...

Figi25 (59) napsal 08.07.2017 v 19:51

Díky To ti teda závidím, i když závidět by se nemělo Tak snad se taky dočkám

DejvGSR (52) napsal 08.07.2017 v 19:46

Ahoj, krásný fotky a krásná motorka. To o čem mluvíš prožívám už třetí měsíc. V terénu to je opravdu supr zážitek a taky pěkná dřina.

• Cagiva Mito 125 Evo

Po delší době jsem vyjel na motorce. A hned se naskytla příležitost vyzkoušet sen mnoha puberťáku, včetně mě Nikdy jsem neřídil 2 dvoutaktní motorku, a můžu říct, že i dneska je to velice zábavná motorka, a pokud bych

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 07.09.2018
  • Suzuki festival

Půjčené GSX-S750, SV 650 X a Vstrom 1000. byl jsem hodně zvědavy na S750, z důvodu, že střední kubatura mě zajímá a dva roky zpátky jsem řídil litrovou verzi, která jak je známa cukne pří otočení plynu. Měl jsem letos m

Vloženo: 01.07.2018
    Uskutečněno: 01.07.2018
  • Enduro kurz s Přijďte se projet

Ahoj všem napíši Vám pár řádku o motoškole, kterou jsem absolvoval. Tento typ kurzu jsem si moc přál, tak jsem ho dostal jako dárek od přítelkyně k narozeninám (s) Minulý rok jsem si jen tak lehce poprvé vyzkoušel o

Vloženo: 23.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018