Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník Figi25
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 23.11.2016

Vloženo: 19.06.2016, Uskutečněno: 18.06.2016, Stav tachometru: 15484 km, Zhlédnuto: 10x

Vydařený den.

Dopoledne na novinky do Paskova - Suzuki SV 650 a GSX - S1000F.
První SV - hodně příjemná a dobře ovladatelná motorka. Řekl bych jak pro holku, tak pro chlapa. Můžu porovnat oproti Gladiusu, který je fakt jen pro holku. Zpátky k SV - originální zrcátka musí dostat pochvalu, krásně v nich jde vidět. U mě na Banditu nejde vidět skoro nic, pokud se neskrčím. Brzdy na daný typ motorky hodně dobré. Co se mi líbilo tak palubní přistroj. Ukazatel aktuální i průměrné spotřeby mě dostalo. Ne, že bych řešil spotřebu, ale vidět za kolik zrovna jedu je dobré vědět nebo za kolik jsem dal zrovna nějaký úsek. Co se mi nelíbilo, tak nádrž je strašně úzká, ale to je jen můj problém. Celkově se mi líbila jízda a s ničím jsem neměl problém. Hodně podobná jako předchozí model.

GSX - S1000F - Na ni jsem se těšil a čekal, že budu plný dojmů. Jenže mě zklamala agresivní reakce plynové rukojeti, vždy to jen škubne a není to vůbec příjemné. Jinak motor táhne jak lokomotiva. Další věc plexi - i když se zdá, že je velké, tak je tam k ničemu, vůbec neodvádí vítr. A určitě je třeba vyměnit za vetší. Jinak podvozek, motor, brzdy
A můžu prozradit, že u Suzuki bude nový supersport jak civilní verze tak ostrá verze.

Po obědě a odpolední siestě do Opavy na Tuono V4 1100RR

Neskutečný zátah, ale krásně plynulý bez cuknutí. Zvuk z říše MotoGP. To zdánlivě malinké plexi, jestli se tomu dá tak říct, odvádí neskutečnou práci. Mohl jsem jet opravdu rychle a cítil jsem se dobře. Při jízdě jsem byl vzrušený jak to jede a to se mi často nestává. Moje prohlášení po jízdě, že jestli novou motorku tak tuhle! Abych řekl pravdu, tak jak vyšlo první Tuono V4 a viděl a slyšel jsem jak jede, tak jsem přesně věděl, že je to moje krevní skupina. Teď se mi splnilo ji projet a doufám, že mi jednou bude stát v garáži.

• Cagiva Mito 125 Evo

Po delší době jsem vyjel na motorce. A hned se naskytla příležitost vyzkoušet sen mnoha puberťáku, včetně mě Nikdy jsem neřídil 2 dvoutaktní motorku, a můžu říct, že i dneska je to velice zábavná motorka, a pokud bych

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 07.09.2018
  • Suzuki festival

Půjčené GSX-S750, SV 650 X a Vstrom 1000. byl jsem hodně zvědavy na S750, z důvodu, že střední kubatura mě zajímá a dva roky zpátky jsem řídil litrovou verzi, která jak je známa cukne pří otočení plynu. Měl jsem letos m

Vloženo: 01.07.2018
    Uskutečněno: 01.07.2018
  • Enduro kurz s Přijďte se projet

Ahoj všem napíši Vám pár řádku o motoškole, kterou jsem absolvoval. Tento typ kurzu jsem si moc přál, tak jsem ho dostal jako dárek od přítelkyně k narozeninám (s) Minulý rok jsem si jen tak lehce poprvé vyzkoušel o

Vloženo: 23.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018