Yamaha YZF 600R Thundercat (1997)

Vlastník sharpart
Vloženo 7.9.2012
Aktualizováno 5.11.2012

pochroumane kapotky a obecne dost kosmetickych vad,ale stav vseho ostatniho by mel byt dost solidni...poucil jsem se a motorku si uz nekupoval sam nybrz se zkusenym kamosem :)

První dojmy - padla... na druhe jizde padla do ruky :)

Motorku bych doporučil pro - Pro zacatecniky co chteji cestovat,pro mirne pokrocile,je docela tezka na miste,tak pro damy asi moc ne.

Doplňky na motorce - Ladeny vyfuk,nevim jaka znacka

zatim moc malo,ale je zajimave ze s kazdou motorkou clovek pozna ze az ted zacina jezdit na motorce :D

5.11.2012 mame spolu najeto cca 1500km. Neni to moc,ale tudle sezonu uz toho moc asi nepribyde... stovecka , mozna dve.. Prozatim je to bezproblemovy stroj (tuk,tuk,tuk) zrychleni je bombove,tesim se az ji celou v zime procistim,je mooc pohodlna,posez supr,mista pod sedackou celkem dost (vesla se mi tam motolekarna,pojistky,nejake naradi,zarovka a i plachta :D ) Prozatim nejlepsi motorka kterou jsem mel. Vivat Yamaha,mozna je to ale zpusobene take tim jake zklamani byla pro mne ta stale opravovana GS500... fuj.. jen si na to vzpomenu... akorat popravde receno,.. nevim za kolik jezdim.. tankuju jak kdy.. obcas za 200,obcas za 450 ... tak tezko rict..myslim ze by to mohlo byt kolem 5/100.. to je realne.

Thunder
Thunder napsal 29.01.13 v 18:40 10b.

taky to máš za 10. Pěknej cat

nicooo
nicooo napsal 28.01.13 v 17:07 10b.

Catík je skvělá motorka

Majda26
Majda26 napsal 28.12.12 v 22:12 10b.

Hezká 10b, hodně km bez nehody