Ducati 848 (2010)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 26.8.2012
Aktualizováno 7.3.2018

Vloženo: 25.09.2016, Uskutečněno: 25.09.2016, Stav tachometru: 117348 km, Zhlédnuto: 15x

Dostal jsem doma na neděli volňase. Moc jsem se těšil na Ducatku, týden po testování BMW R NineT. Byl jsemn zvědav, jak velký je mezi nima rozdíl. No, usednutí na Ducatku je už pro mne fuška, sedlo vysoko, navíc zadek ještě výš, řidítka ukrutně nízko, vždycky mám pocit, že si nabiju hubu ještě než vyjedu. Za pár let, nevím, nevím. Ale pak se rozjedu, vnímám velmi dobrou práci přední vidlice, vůbec celého podvozku jak dokáže jemně reagovat. Opravdu Ducati a pohodlí, když to přímo srovnám s R NineT, tak Bavorák má tu přední vidlici takovou necitlivou, zadek zase pěkně houpavej. Ducina výrazně navrch. Vyrážím na Dubské zatáčky a v podstatě jezdím jen nahoru a dolů, užívám si jadrné jízdy, kominikace podvozku, krásného zátahu a jistých průjezdů zatáčkami. Ke konci dne, mě však Ducatku znavuje a mě začíná vadit její projev v nízkých otáčkách, chování stroje v nízké rychlosti. Prostě holka chce pořád za to tahat, ale já už toho mám plné zuby. Zase mě dostala děvka jedna. To s BMW uberu a můžu se kochat, to ta kurva italská nemá ráda. Den parádní, pokec na pumpě, potkávám tam prodejce z BMW Stratos Praha, zajíždí nového BMW R NineT Scramblera. Na živo fakt pěkná motorka.

Tak zas příště.

DejvGSR (52) napsal 26.09.2016 v 18:33

Nebo, ono se zadaří. Dnes jsem byl v DK moto dát Triumpha na roční prohlídku. No a narazil jsem tam na nového Truxtona 1200 R. Na živo neuvěřitelná motorka, samej Ohlins, Bremba a podobně.

mar36 (4) napsal 26.09.2016 v 18:29

No pěkný mašiny
Koukám, že sis to Dejve pěkně užil, škoda, že jsme se letos ani neviděli

• Ducati příprava na sezonu 2018

Sice pracuji na Drobkovi, ale Ducina také potřebuje své. V Ducati Praha v doprodeji byl k dispozici ve slevě originál zadní karbonový blatníček nad zadní kolo. Vždy se mi moc líbil, ale ta cena nad 5 tisíc byla tak troch

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.12.2017
    Uskutečněno: 25.12.2017
  • All Ride Show

All Ride Show Praha Holešovice 2017-10-29 Díky upozornění od Františka jsem se vydal na velmi zajímavou výstavu. Moc povedená akce na sklonku letošní sezóny. Krásné stroje s péčí umělců, fantastické prostředí staré výro

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.10.2017
    Uskutečněno: 29.10.2017
  • Nádherný podzim

Tak se paradoxně v polovině října udělalo nádherné počasí. Využil jsem víkendu k projížďkám, v sobotu na VFR a dnes v neděli na 848.Všude plno motorek. Ale bylo to zatraceně zrádné, v dubském údolí některé zatáčky vlhké,

Vloženo: 16.10.2017
    Uskutečněno: 15.10.2017