Yamaha XT 660 Z Tenere (2009)

Vlastník T.o.m.y.
Vloženo 15.8.2012
Aktualizováno 1.8.2013

Vloženo: 30.08.2012, Uskutečněno: 30.08.2012, Stav tachometru: 20 km, Zhlédnuto: 4x

Jel jsem na několik dní do Krkonoš a na každý den sem si plánoval nějakej ten výlet.Na zdejší okrsky a malé zapomenuté silničky se tenérka hodí víc než perfektně Proto jsem si sní užíval každý kilometr.Byl jsem se podívat v pevnosti Stachelberg i v jeho podzemí (doporučuji). Druhý den jsem kousek od polských hranic píchnul zadní pneu. (nějakej svinskej drát) Takže jsem si to v místnim JZD sám zalepil (díra že bych tam strčil palec) Samozřejmě při nazouvání i přes veškerou opatrnost jsem si procvakl duši,takže znovu vyndat atd.Po opravě jsem se ještě jel podívat na pěchotní srub z Československého opevnění z 38.Dal jsem si i menší enduro vložku.Druhý den po dlouhém ježdění mi zase téměř v neobydlené oblasti začlo ucházet kolo,tak sem za to vzal abych se co nejrychleji dostal do nějaký vesnice kde na ixtý zeptání a radu sem si aspoň dofoukal už úplně prazdnou zadní gumu a dojel dolu do města.Tam mě zase poslali jinam a tak sem nakonec zalepil znovu flastry které se z předchozího dne odlepily.Jezdil jsem dál celé odpoledne.Po zaparkování u hotelu a následnýmu návratu po večeři k motorce jsem zjistil,že opět stojí na ráfku To už jsem se fakt chtěl rozeběhnout hlavou proti zdi.No nakonec jsem to druhej den dofoukal a dojel do pneuservisu kde mi sehnali novou duši a je pokoj Jinak Krkonoše jsou na ježdění fakt parádní,hlavně pro cestovní endurko.

T.o.m.y. (0) napsal 02.09.2012 v 20:04

no dokonale

Lukyyyy (7) napsal 01.09.2012 v 10:02

Tak to sis montáž a demontáž kola a pneu nacvičil víc než dost ne?

• ventily

Blížil se čas na seřízení vetilové vůle.Po zkušenosti se zadní pneu. a cenou v Yamaze za vše okolo toho mi bylo jasný,že bych tam za servis nechal výplatu.Tak sem sehnal info a jednoho dne se do toho pustil sám a povedl

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 12.10.2012
    Uskutečněno: 12.10.2012
  • Seznámení

Koupil jsem ji když měla něco málo přes 18 000.Když jsem ji šel projet tak mi sedla jako přišitá.Poslouchá na slovo a dělá přesně to co se po ni chce.Na mě je docela vysoká,takže s ní občas mam malinko problémy při otáče

Typ: Koupě
    Vloženo: 30.08.2012