Kawasaki ZX7R (1997)

Vlastník Thunder
Vloženo 4.8.2012
Aktualizováno 21.4.2017

Vloženo: 07.12.2015, Uskutečněno: 07.12.2015, Zhlédnuto: 66x

Říkal jsem si, že by nebylo na škodu kouknout jak je na tom přepáčko. Po rozborce jsem zjistil že ložiska po vizuální stránce ok, nevyrezlá, nějaké mazivo tam stále bylo. Vymyl jsem je, nově namazal vazelínou a snažil jsem se zjistit jestli je vůle ok. Usoudil jsem že je To samé s ložiskama v kyvce, vyměněno kuličkové ložisko které je na pravé straně. Kontrola vůle v kostech, tam jsem usoudil, že je moc velká, tudíž objednány nové kosti. Když přišli, zjistil jsem že je v nových úplně ta samá vůle jak ve starých No co, jednou je mám tak už nechám nové. Když už jsem objednával kosti, vzal jsem s nima i matku a podložku na osičku kola, ta už se mi nelíbila Před smontováním všechno umyto a dokonce jsem se hecnul a alespoň lehce přeleštěna kyvka - lehce proto, že mě to strašně nebaví

Angel_bez_zx-4r (0) napsal 12.12.2015 v 19:18

Šikula

ALLOISS (1) napsal 11.12.2015 v 16:16

zdarec,vidím,že se bavíš ještě chvíli a rok výroby bude 2015 jen tak dál,asi bych se měl taky konečně hecnout a šupnout tu moji Kawku na green čau chlape

Thunder (0) napsal 07.12.2015 v 20:31

pozdě no

Rebel83 (43) napsal 07.12.2015 v 18:49

Jsem ti mohl kosti udělat

• Přípravek na synchro karburátorů

Vyrobil jsem si tester na podtlaky. Až bude chvilka, prubnu ho na motorce.

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.07.2016
    Uskutečněno: 27.07.2016
  • Kontrola hladin karburátorů

Pustil jsem se do kontroly hladiny karbců, protože se motorka furt nechová jak by měla. Hladina by dle manualu mela byt 5 mm +-1mm pod ryskou vyznačenou na straně karbců. Já naměřil: 1. karbec 11 mm pod 2. karbec 5 mm

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.07.2016
    Uskutečněno: 25.07.2016
  • tlumič řízení

Ne že by sedma tlumič nějak zvlášť potřebovala, ale jeden starší kousek se mi dostal do rukou a mě by nedalo ho nevyzkoušet. Naměřil jsem si montážní sadu, nechal si ji vyrobit a tlumič namontoval. Teď počkat na jaro :-)

Vloženo: 22.01.2016
    Uskutečněno: 22.01.2016