Honda NC 700X (2012)

Vlastník LeošNC
Vloženo 23.7.2012
Aktualizováno 23.7.2012

Supr motorka,po sportovní TL 1000 S - něco klidnějšího,pohodovějšího na cestování a v neposlední řadě úspornější.

Koupena v dubnu 2012 v Nokamotu H.K.
.Do dnešního dne najeto cca 3900km.Dokoupeno origo cestovní plexi Honda,držák zadního kufrua držák bočních brašen.

Tak 50/50 jezdím sám nebo se ženou.Pro porovnání s TL je rozhodně obratnější. Samozřejmě se tyto motorky nedají vubec srovnávat .I přes nízký udávaný výkon velice zábavná motorka.NA běžné cetování a potřebné předjíždění dostačující stroj.

Spotřeba odpovídá udaným datům od výrobce. Při výletě na Grossglocner byla spotřeba 3,3 l/100km.Moto má také nespornou výhodu v úložném prostoru místo nádrže.

Myslím že každá motorka má své pro a proti a každý by se měl zamyslet co od ni chce.

wsbk
wsbk napsal 30.12.15 v 11:14 10b.

bourak4
bourak4 napsal 08.03.14 v 18:54

Čau koukám že mame stejny mašiny mam taky nc a chci se zeptat jak se ti osvěčilo to cestovní plexi ja tam mám to od givi bez rámečku a nic moc tak bych to potřeboval pořešit ale stojí čtyrku tak abych vjeděl jestli to stojí zato dík za radu.

Untewasseman
Untewasseman napsal 24.11.13 v 18:10 10b.

Tak přijmi, Leoši, kladné hodnocení i ode mě ... Tož ať nám to jezdí!

CizekOndras
CizekOndras napsal 28.04.13 v 17:16 10b.

Pěkná mašina včetně doplňků, přeji spoustu pohodových km a hlavně spokojenost !

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 20.08.12 v 21:53

Moc hezká motorka v super barevné kombinaci. Ta spotřeba a pododlí ji fakt předurčují na krásné cestování. Přeju jen samé pohodové zážitky.