Honda CB 250 (1974)

Vlastník cbmann
Vloženo 21.7.2012
Aktualizováno 10.6.2013

Vloženo: 08.06.2015, Uskutečněno: 29.05.2015, Stav tachometru: 40600 km, Zhlédnuto: 16x

A máme tu čtvrtý sraz japonských moto do r.v. 1985,aby to moje honda cb250 neměla letos jednoduchý vyrazil jsem i se synem a plnou polní přes hory a doly do Javorníka a od 10km i s deštem v zádech,v Chocni u pumpy nám přestal zavírat plovák,tak jse opravovalo a zároven jsme přečkali první buřinu,a když jsme se konečně škrábyli po objíždce do kopců na Ramzovou tak nás zastihla druhá větší bouřka,blesk stíhal blesk,chvílema jsem jel po slepu,ono to ani jinak nešlo,ale jelikož jsme tvrdí motorkáři tak jsme pořád jeli,a až o půl jedenácté večer jsme konečně dojeli na NIPPON RETRO,druhý den jsme se konečne mohli prohlídnout bohatou účast moto,a konečně si popovídat ,nálada perfektní,program abychom se nenudili byl ještě lepší,a počasí pochopilo že déšt nám usměv z tváří nesmyje a začalo svítit sluníčko, takže příští rok zas na KONCI SVĚTA V RAČÍM ÚDOLÍ NA NIPPON RETRO 2016,vytáhněte svoje japonce ze 70 a 80 let a přijedte se podívat ,

p.epanica (2) napsal 08.06.2015 v 16:55

Napsal jsi to pěkně a foto jsi taky vybral lákavé ... 20.6 v Libouni na zámku ahoj.

• ONDŘEJOVSKÝ KRPÁL 2015

První ročník veteránského rojení v Ondřejově,tuto akci máme rádi protože je vedle ve vesnici,skoro celý den se jezdí na moto,a souteží se ,počasí bylo až moc teplé,ale přesto nálada perfektní,moto i aut se sjelo dosti,ne

Typ: Sraz
    Vloženo: 08.06.2015
    Uskutečněno: 06.06.2015
  • NIPPON RETRO 2014

tak rok uplinul a máme tu třetí ročník sletu japonských klasickým moto,a jejich příznivců,na poslední chvíli jse nám povedlo i počasí,takže nic nebránilo tomu, aby krásný stroje a jejich majitelé zas zavítali do Račího ú

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.06.2014
    Uskutečněno: 30.05.2014
  • RAJD NOCNY MOTOCYKLI ZABYTKOWYCH 2013

Narol-Majdan Sopocki 5-7 lipca 2013,akce se konala v polsku asi 30km od ukrajinksých hranic,tento slet byl vypsán pro moto do roku výroby 1984,začínalo se v pátek ve 20hod noční etapou,konec byl kolem 1hod po půlnoci,a d

Vloženo: 15.07.2013
    Uskutečněno: 05.07.2013