Cagiva Canyon 600 (1998)

Vlastník Luky18
Vloženo 18.7.2012
Aktualizováno 25.4.2013

A zase pokračuje a možná osudová chyba..

Vloženo: 20.09.2012, Uskutečněno: 20.09.2012, Stav tachometru: 13042 km, Zhlédnuto: 7x

Po dlouhé době doplňuji dení Kaňoura.Postupuju jak jen to lze,snažím se maximálně využívat čas k dalším pokrokům.Věci se mají takhle,začátkem srpna jsem psal do motorobert ohledně nového startéru,tam mi bylo řečeno že startér by byl až v průběhu září a října a s cenovkou 8200 Kč !!! Nechtělo se mi tak dlouho čekat a v průběhu jsem narazil na inzerátu na používaný ale ÚDAJNĚ velmi zachovalý startér,budíž,zaplatil jsem částku a nechal si startér poslat.Po namontování přišlo ale nemalé překvapení,motorka ANI ŤUK !! Startér je vidět že má snahu se točit ale motor se protočí tak jednou a startér už nemá další šanci na otočení a jakoby lehce zadrhne .Otázka je,je chyba ve startéru nebo někde jinde ?Naletěl jsem snad a koupil startér po smrti ?Nebo to je jen prkotinou jako například špatnou baterií ?Snad to vyřeším co nejrychleji a nejlevněji.Peníze se do Kaňoura sypou snadno,ale ani mě to tak nemrzí,páč je to srdcová záležitost a Kaňoura jsem si doslova zamiloval ikdyž jsem se doposud na něm projel asi tak 1 km.Čím víc se v Canyonu člověk hrabe,tím více si člověk uvědomuje že ho vlastně miluje .Ikdyž je to svině nenažraná na finance,tak aspoň budu mít pocit že bude moto v pořádku a bude o něj dobře postaráno ,a budu ho mít ve stavu ku obrazu svému .Možná si říkáte,že jsem šílenej,ale když člověk miluje,není co řešit .Přidávám několik fotek jak se postupovalo a v jakém jsme zhruba stádiu :)

• Drobnosti na Kańoura :)

Tak jsem si s kamarádem udělal výlet na Kladno do Hamouzmoto(teda najít ten shop to je něco) a udělal menší nákup na Kaňoura,neměli teda vše co jsem shánel,ale tak dá se hledat i jinde a taky že už je jinde objednáno :).

Typ: Koupě
    Vloženo: 02.08.2012
    Uskutečněno: 31.07.2012
  • Mrknutí na předek :)

Nelíbil se mi stav šavlí ani kola,tak jsem si řek,že zase trochu Kaňourovi dopřeju.Na celý den jsem si zabral místo u ponku a čistil ráfek a leštil dráty-s výsledkem jsem velmi spokojen.Šavle jsem vyndal a nastříkal a js

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.08.2012