Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník marafzs600
Vloženo 30.6.2012
Aktualizováno 16.8.2014

Zatím největší spokojenost, jen benzín a běžné výměny oleje a filtru, nic víc nežádá.
Mám ji cca 10let a nemůžu jí nic vytknout. A dál jen samá pozitiva a jistoty. Maximálně spolehlivá, ale musel jsem ji ,,nepatrně vytunit " .

První dojmy - ---

Výborná na každodenní dojíždění do práce, ale i na dovolenou. Super spotřeba 4,5l v kombinaci s 22l nádrží nemá chybu. Olej nežere ani kapku a to je za těch 22 sezon co jezdím, první mašina o který to můžu napsat. Výkon tak akorát, ale rozhodně ne pro začátečníka. Dá se držet krok s kámošema na litrech, ale dá se i vyjížďka s Johnysem na Vtéčku. Super je taky místo pod sedlem, kam dáš kromě lékárničky ještě tři plechovky pivka. Jediný co mě na ní chybí je charisma (proto ty drobný úpravy), ale to je problém skoro všech japonců - spolehlivý ale sterilní. Co mě těší je, poctivej motor s poctivýma karburátorama, poslední fazer bez stříkačky.

JA-NE
JA-NE napsal 21.04.22 v 09:16 9b.

Mal som ju tiez. Rad na nu spominam

Redbois
Redbois napsal 26.03.14 v 19:41

Dikec,snažil jsem se Fazik je na pohodu i slušnou zábavu,přeji spousty pohodových km

johny5
johny5 napsal 18.07.12 v 19:47

dlouho sem nevykysl u fotek motorky jako u té Tvojí. Mám to samý, akorát sem se ještě po 4 letech odhodlávání nepustil do tunění tak jako Ty. Fakt se Ti to povedlo a snad se nebudeš zlobit, když se nechám trochu inspirovat. Moc povedenej kousek a ty kola sou brutální.

Tak ať to jezdí a dělá jenom radost