Suzuki DR 650 (1990)

Vlastník DaveAluminFox
Vloženo 14.6.2012
Aktualizováno 11.9.2018

Suzuki DR650S
Nějak mi to enduro ježdění začínalo chybět a tak jsem si udělal radost

První dojmy - Vůbec sen nečekal že s tak starou motorkou zažiju tolik srandy. No co dodat konečně Enduro!

Motorku bych doporučil pro - Dobrodruhy

Doplňky na motorce - Pístní sada Wiseco, pneu Mitas E-09, blinkry KTM, řidítka Renthal, taška GIVI XS310B

Tak dlouho jsem sháněl XT600 až jsem si z toho hledání koupil DR650 :OD
14.6.2012 v 1:12min jsem si jí přivezl domů. Už po prvním svezení jsem věděl že s ní bude hodně legrace. Bude potřeba do ní ještě zainvestovat, ale už teď vím že jsem koupil dobře :O)

DRko sem před zimou kompletně rozložil, vše co bylo potřeba opravil a na začátku sezóny vše dal zase dohromady.
Pak už zbývalo jí jenom seřídit a doladit drobné nedostatky.
Od té doby DRko šlape jak hodinky!

Pár tisíc km už máme spolu za sebou a musím uznat že mě tahle motorka pořád neuvěřitelně baví!
Na svůj věk mě pořád překvapuje co všechno dokáže a jaký je to nezmar.
Pneumatiky jsem zvolil Mitas E-09.
Co se týče poměru cena/výkon můžu tyto pneumatiky jen chválit.
S touhle motorkou za sucha fungují opravdu na výbornou.
Co DRko a ani já moc nemusíme jsou dálnice kde je to opravdu jen o tom se rychle dostat z bodu A do bodu B, ale i to zvládáme spolu celkem obstojně a cestovní tempo 120-130km/h není problém.
Jízda se spolujezdcem bohužel motorce trochu ubírá na lehkosti a ovladatelnosti.
Ale jinak můžu jen a jen chválit!
Na DRku se mi líbí její ovladatelnost, jednoduchost, nezničitelnost a možnost jízdy jak na silnici tak i v lehkém terénu.

turek
turek napsal 11.09.18 v 11:55 10b.

Parádní stroj,jasných 10 ...

Mann
Mann napsal 30.01.16 v 18:20 10b.

K této recenzi mohu jedině dodat - souhlasím a podepisuji v plném rozsahu Taky mě nepřestává udivovat, jak principiálně jednoduché a funkční endura se u většiny značek na přelomu 80./90. let vyráběly. DR 650 SP 41 je i po těch létech neskutečně kompaktní a univerzální strojek Stačí jen najít správnou polohu řadičky pro poctivé offroad botky, nejlépe TECH 7 a už se práší od koleček

Jardas444
Jardas444 napsal 14.03.13 v 15:38 10b.

Hezký DRko.Ať dobře slouží bez poruch a přeji mnoho spokojených kilometrů.Dávám 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 14.06.12 v 19:43

vybral si dobře ,u mě to bylo trochu podobné