Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník Jarišek
Vloženo 12.6.2012
Aktualizováno 3.7.2013

Vloženo: 29.05.2013, Uskutečněno: 28.05.2013, Stav tachometru: 17516 km, Zhlédnuto: 6x

Tak jsem naplánoval, počkal až se umoudří počasí a konečně vyrazil na svoji první zahraniční vyjížďku. A kam jinam než do Rakouska. Mám to relativně nejblíž (když nepočítám Slovensko) a taky reference o rakouské přírodě mě navnadily. Sice jsem nebyl až v samotných Alpách, ale měl jsem je už nadohled a to podhůří taky nemělo chybu. Vyrazil jsem z domu něco po půl deváté směr Valtice. Ještě v Břeclavi natankoval doplna a kolem půl desáté přejel hranice do AT. Pokračoval jsem směr Falkenstein, kde sem odlovil jednu z kešek a dále na Staatz s pořádnou zříceninou na ještě pořádnějším kopci. Pak jsem hnal přes Naturpark Leiser Berge směrem k Dunaji po silnici č.6. K přívozu přes tuto mohutnou řeku, v městě Korneuburg, jsem dorazil kolem půl dvanácté. Nalodil jsem se, zaplatit 3,40 EUR, udělat pár fotek a už jsme přiráželi k molu na protější straně. Dál mě navigace vedla přes rakouská městečka až do Sieghartskirchenu, kde sem najel na scénic route směr Pressbaum. Moc hezké poježděníčko, ale nejvíc mě nadchl další úsek do městečka Alland. I pak přišli moc hezké úseky přes Nostach a Berndorf až do Markt Piestingu. Odtud sem přejel nezajímavou krajinou do Eisenstadtu, omrknout zámek rodiny Esterházy. Stál by i za prohlídku, ale na tu nebyl čas. No a protože se hnala od jihu bouřka, vyrazil jsem s prvníma kapkama směrem na sever, podél Neziderského jezera, až do městečka Bruck. V jeho okolí jsem pohledal Kart Racing a Speedworld centrum A1, které mně doporučil kolega z práce. Po rychlé prohlídce jsem pokračoval do městečka Wildungsmauer odlovit další kešku a prohlídnout místní románský kostelík. Odtud mě opět vyhnal déšť a tak jsem před Hainburgem přejel most přes Dunaj a pokračoval po silnici č.49 směr Marcheg a Hohenau. Po cestě jsem ještě odlovil dvě kešky a kolem šesté hodiny přejel v Poštorné hranici na Moravu. Domů jsem za slunečného pozdního odpoledne dorazil po půl sedmé. Najeto 478 km.
No co dodat. Myslím, že můj první zahraniční výlet se vydařil a už se těším na další, tentokrát na Slovensko.

Kolin_klain (4) napsal 12.06.2013 v 09:18

Jooo Rakousy.. nádhera

istonbike (2) napsal 29.05.2013 v 20:05

Nádherný výlet na parádním Stromu tiše závidím

• Okruh v Brně - pokus o rekord

Počasí docela přálo, tak jsem vyrazil do Brna na Masarykův okruh, kde se konal pokus o rekord v množství motorek na okruhu. Rekord se překonat podařilo, dokonce i samolepky chyběly. Nakonec nás bylo 2988 !!! (y) (y)

Uskutečněno: 13.10.2013
    Tachometr: 20462km
  • Motodovolená Slovinsko 2014

Tak ta opravdu stála za to. Byla to moje první tzv. motodovolená. Pět úžasných dní v sedle Stroma, které jsem si užil jak to jen šlo. Cestopis už je napsaný, takže hned jak bude schválen, můžete si počíst a prohlídnout v

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 15.08.2013
  • Na motokáry do Brucku (AT)

Počasí slibovalo krásný letní víkend a protože moji kolegové jeli v pátek na závody motokár do Rakouska, rozhodl jsem se, je tam v sobotu navštívit. ;-) Vyrazil jsem něco po sedmé ranní směr Hodonín, kde jsem natankov

Uskutečněno: 20.07.2013