Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník Jarišek
Vloženo 12.6.2012
Aktualizováno 3.7.2013

Tak už ji mám. Suzuku DL 650 V-STROM

Vloženo: 12.06.2012, Uskutečněno: 12.06.2012, Stav tachometru: 15206 km, Zhlédnuto: 5x

Tak už jsem ji dnes oficiálně koupil. (Mám na to kupní smlouvu s dnešním datumem, tak se to snad tak počíta) Konečně. Od doby co jsem se po nějaké motorce začal dívat uteklo snad devět měsíců. Rozhodnutý pro DLko jsem byl velmi brzo, ale znáte to, vzít starší nebo novější, kolik km najetých je moc a kolik málo, jakou barvu, co výbava, od koho ji koupit. No prostě otázek bylo moc a odpovědi se pořád nějak nedohodnout. Taky samozřejmně peníze, kolik za ni, dám je vůbec dohromady? Ale abych pravdu řekl, to nejpodstatnější pro mě bylo, jestli ji vůbec potřebuji!! Doma moc pro nebyli, tak jsem nějak nevěděl co a jak. Zlomilo se to ve mně ve chvíli, kdy jsem na internetu našel prodejce, který byl přímo ve městě kde pracuju. Zrovna přivezl z Itálie jednu černou krasavici a když jsem ji viděl a po kontrole u autorizovaného dealera ji shledal bezchybnou, nebylo co řešit. Jsem si ji přál, tak jsem si ji vzal, teda koupil.

• Okruh v Brně - pokus o rekord

Počasí docela přálo, tak jsem vyrazil do Brna na Masarykův okruh, kde se konal pokus o rekord v množství motorek na okruhu. Rekord se překonat podařilo, dokonce i samolepky chyběly. Nakonec nás bylo 2988 !!! (y) (y)

Uskutečněno: 13.10.2013
    Tachometr: 20462km
  • Motodovolená Slovinsko 2014

Tak ta opravdu stála za to. Byla to moje první tzv. motodovolená. Pět úžasných dní v sedle Stroma, které jsem si užil jak to jen šlo. Cestopis už je napsaný, takže hned jak bude schválen, můžete si počíst a prohlídnout v

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 15.08.2013
  • Na motokáry do Brucku (AT)

Počasí slibovalo krásný letní víkend a protože moji kolegové jeli v pátek na závody motokár do Rakouska, rozhodl jsem se, je tam v sobotu navštívit. ;-) Vyrazil jsem něco po sedmé ranní směr Hodonín, kde jsem natankov

Uskutečněno: 20.07.2013